SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166379

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 398
rudek111
KLAJTA
rudek111
Pytałem o coś z tych najtańszych i zaproponowano mi propka genamed w flakonie i powiedzieli ze coś działa ale lepiej dać 2 razy więcej za lepszego ale nie z tych najlepszych bo flakon to syf skomentujcie to :)

Pytasz o tani towar a oczekujesz apteki czy co?
Kup wbij badania i będzie wiadomo. Ja na genamedzie leciałem miesiąc do tyłu cena jakość super. Chyba dil chce Cię oskubać.



mówił mi ze ten propek w flakonie to ścierwo i ze oszczędzają na ampulkach to i na towarze. Ja tam kiedyś bilem flakony i było git ale mlody bylem 16 lat , a ogonie widzisz każdy sobie coś przytnie a on ma takie zdanie ze woli ampy ale to nie na moja kieszeń i zastanawiam się ile w tym prawdy i spróbuje bo ceny śmieszne podał bo tak to są wyj**ane na księżyc za jakieś Shree treny i inne anapolony ledwo na genesis starcza a i tak tych drogich bym nie wziął bo szkoda pieniędzy wole na żarcie calom wypłatę wydać dlatego pytam o ten( under ?)genamed a ja na aptekę nie liczę bo propek jest ogólnie super ale dla mnie za drogi a co jeszcze genamed dobrego aktualnie ma we flakonach ha ha?


Genamed jest zaj**isty :) 4 cykl z testami gena robię i zlego slowa nie mogę powiedziec... ;) imo prop gena niebo lepszy od przereklamowanego shree
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
mt i shree ostatnio zbierają słabe opinie . chyba im partia nie wyszła po prostu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 388
Npp Genesis ampulki z kodami ktos testowal?
Prop balkan czy Genesis amp z kodami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
PatrzKomuUfasz
Npp Genesis ampulki z kodami ktos testowal?
Prop balkan czy Genesis amp z kodami?


obie pozycje są dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
polish hammer
Witam jak bold,oxa,tren i master z andro czy pewne



Zmieniony przez - polish hammer w dniu 2016-09-06 22:10:59


pewne
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
Grix
Witam. Jak Tren ace z Cybera ?

Kozak towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Treny cybera bilem kilka razy zawsze klasa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
PatrzKomuUfasz
Npp Genesis ampulki z kodami ktos testowal?
Prop balkan czy Genesis amp z kodami?


kaczo
I jeszcze razak i Balkan deca i susta



Bałkan.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
mete inj z malaya ktos juz bil ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
dandi88
mete inj z malaya ktos juz bil ?



Dobry produkt, nowy produkt, zarówno solo w nowej szacie 1ml vial, jak i w combosie TestoMIX2-250 - prop+npp+metka - kontynuacja dobrej kombinacji z 2008 czy 2009 roku.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium