SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2691
a z clinic antek tez działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
lasican1
Arkus P
Tak tak i jeszcze powiedzcie że underowe testy mają z polowe albo mniej stężenia jak apteka, bo jeśli tak nie jest to w waszych przypadkach działa jeszcze jakaś magia


Bądźmy szczerzy x) Zdziwi Cię tutaj coś jeszcze ? Niektórzy spojrzą na butle testa i widzą, że zamiast 250mg/1ml cypka siedzi w butli 75,3443mg/1ml cypka


Byli też tacy którzy mieli oxie 8mg zamiast 10 i to wszystko powiedziało im ich wewnatrzflakowe laboratorium

Tak się składa że u mnie leci w tym momencie niecałe 300mg tyg underowego cypio, forma pięknie się trzymie,
kwestia umiejętności wykorzystania dawek a nie koorwa magia apteki no bez jaj
wcześnie na masie było 1,3g
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo masz bardzo dobrego teścia ug :) nie Byle jakiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 497
Panowie szybkie pytanie. Czy przy dawkowaniu enantanu 250-300mg na tydzień, trenowaniu crossfitu, kalisteniki, pływaniu i bieganiu z obciążeniem, jest szansa, że pójdzie mi wytrzymałość siłowa bez masy mięśniowej? Jestem mezomorfikiem i nie chcę większych mięśni niż mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xlaw
Panowie szybkie pytanie. Czy przy dawkowaniu enantanu 250-300mg na tydzień, trenowaniu crossfitu, kalisteniki, pływaniu i bieganiu z obciążeniem, jest szansa, że pójdzie mi wytrzymałość siłowa bez masy mięśniowej? Jestem mezomorfikiem i nie chcę większych mięśni niż mam.


ehe, aha.. sa lepsze srodki na wytrzymalosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 497
CooCaine
xlaw
Panowie szybkie pytanie. Czy przy dawkowaniu enantanu 250-300mg na tydzień, trenowaniu crossfitu, kalisteniki, pływaniu i bieganiu z obciążeniem, jest szansa, że pójdzie mi wytrzymałość siłowa bez masy mięśniowej? Jestem mezomorfikiem i nie chcę większych mięśni niż mam.


ehe, aha.. sa lepsze srodki na wytrzymalosc :)


Wiem, że lepszy byłby oxandrolon, ale nie mam dobrego dojścia. Tylko enan, ewentualnie prop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
gdzie ci pojdzie to zalezy od wysylki i diety, moze byc oxa ale test niskie dawki na regenracje sprawdzi sie tez idealnie i wdg mnie nawet lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 497
naziwisko
gdzie ci pojdzie to zalezy od wysylki i diety, moze byc oxa ale test niskie dawki na regenracje sprawdzi sie tez idealnie i wdg mnie nawet lepiej.


Moja dieta wygląda tak, że jem sporo węglowodanów, niedużo białka, dorzucam warzywa i owoce. Ogólnie mało jem i jestem bardzo wycięty jak na brak dopingu. Sport uprawiam 20lat i myślę, że czas zacząć lekko od testosteronu. Tak jak napisałem, nie chcę wzrostu mięśni, tylko zbicie, utwardzenie i siłę. Staram się "zajeżdżać" beztlenowo i uprawiam wiele dyscyplin. Wg was jest to do zrobienia?


Zmieniony przez - xlaw w dniu 2017-07-25 15:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
kolarze tez wala testosteron a chyba muskularni nie sa :) wiec masz odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naziwisko
kolarze tez wala testosteron a chyba muskularni nie sa :) wiec masz odp.


Uwazej, bo od tego tescia to co 2 kolarz jest chory na astme ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium