SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Arkus P
krzykacz
Arkus P
Krzykacz tu piszesz co innego tam co innego, tu nie może bolec, tu wynika z tego co piszesz że musi itd, albo nie umie zatrybic twojego przekazu albo nie wiem co :)



Nie. Tak to sobie interpteujsz bo nie dociera. Poprzedni kolega zrozumiał.


Arkus P

omke lata temu jak bilem zawsze bolała, każdy strzal, taki dwudniowy bol i koniec



I to jest różnica pomiędzy bólem a stanem zapalnym, który mieszał poprzedni kolega.. Ty piszesz o bólu i tą różnice starałem się wytłumaczyć.

Proste.


No przykro mi, najwidoczniej nie stoję na twoim poziomie intelektualny, w każdym razie ja cały czas mowilem o bolu, tylko o bolu a stan zapalny od zwyklego bolu potrafię rozróżnić



Więcej wiary w siebie, jesteś jednym z tych ludzi których ja osobiście uważam za mądrych.



flex1976
Osobiście znam dużo osób które nie tolerują iniekcji w udo , mogą wbijać w bark , pośladek i nie ma problemu jednak w udo zawsze będzie napiedalanka



Neurologia się kłania. Inj z udo wiąże się z promieniowaniem bólu do najbliższego zginacza, a ból kolana rozchodzący się promieniście potrafi dać o sobie znać i to mocno.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
U mnie tak jest. Podobno duze uda nie lubia igiel. Moze za duzo zyl, naczynek itp. Dr hab. Krzykacz widze własnie ładnie to wyjasnił
Panowie - co niektórzy czemu co tydzien zmieniacie lab mówiac ze nie idzie ze wiecej mialo byc na wadze itd?
Najpierw może miskę dopnijcie. Co tydzien dodajac okreslona pule kcal, trening a na koniec zajmijcie sie towarem. Bo jakby tak zrobic inwigilacje do 30 stron wstecz to niektórzy lecieli to po 5 labów po kolei i co chwile bylo cos nie tak tzn nie szła waga głównie..
Az tak na naszym czarnym rynku chyba zle nie jest. A moze tak deka potrzebuje kilku tygodni by sie rozchulac co?
Śmiało można tutaj wymienić 7-8 labów na ktorych mozna muskulaturę budować.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-12-16 19:48:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
opalinho
Krzykacz, jako antybiotyk trzymasz w razie czego? Możesz nazwę podać?



O co Ci chodzi..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
To nie Krzykacz pisał o antybiotyku. U mnie doxycyclina najlepiej się sprawdzała zawsze.


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2018-12-16 20:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
A o co chodziło, co i do czego..?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
krzykacz
opalinho
Krzykacz, jako antybiotyk trzymasz w razie czego? Możesz nazwę podać?



O co Ci chodzi..?


to było chyba do mnie pytanie
duomox mam ,to chyba taki jeden z najbardziej uniwersalnych antybiotyków przepisywanych przez lekarzy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
flex1976
Osobiście znam dużo osób które nie tolerują iniekcji w udo , mogą wbijać w bark , pośladek i nie ma problemu jednak w udo zawsze będzie napiedalanka


ja akurat należę do tej grupy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
lodzianin1
krzykacz
opalinho
Krzykacz, jako antybiotyk trzymasz w razie czego? Możesz nazwę podać?



O co Ci chodzi..?


to było chyba do mnie pytanie
duomox mam ,to chyba taki jeden z najbardziej uniwersalnych antybiotyków przepisywanych przez lekarzy



Ok, ale co i do czego..?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
krzykacz
lodzianin1
krzykacz
opalinho
Krzykacz, jako antybiotyk trzymasz w razie czego? Możesz nazwę podać?



O co Ci chodzi..?


to było chyba do mnie pytanie
duomox mam ,to chyba taki jeden z najbardziej uniwersalnych antybiotyków przepisywanych przez lekarzy



Ok, ale co i do czego..?


napisałem że od czasu walki z zapaleniem wtedy trzymam antybiotyk w domu na wszelki wypadek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
SalvatoreLucania
Dr hab. Krzykacz widze własnie ładnie to wyjasnił


nie zartuj sobie, krzykacz to gosc z mega wiedza i w dodatku dzieli sie nia za darmo, pare razy problem mam kontakty tutaj z nie jednym i zaraz 50-100zlotych zeby wogole zaczac rozmowe, do krzykacza zagadalem ze swoimi sprawami i ziomkami z roboty zawsze odpisze, a jak nie moze to pisze wporst mam robote odezwe sie za jakis czas i zawsze odp, takiego speca to ze swieca szukac a nie pozerow bo na stolkach i leja wode ze rece opadaja, nie wiem czy to doktor ale gosc na swoim miejscu
6
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium