SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Michael87
turinabol z andro podjadał ktoś?
w dalszym planie jest cyber a na rozbieg by andro poszło :D

Ja jadłem i polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Michael87
turinabol z andro podjadał ktoś?
w dalszym planie jest cyber a na rozbieg by andro poszło :D


Rok temu jadłem i kibel ,dawka 60-80mg ed i tak 300 tab zjedzone i nic...wczesniej jadłem z 5 firm innych tur a wiec mam porownanie jakby ktos pytał

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
pajaczeq
ose1993
Masakra :D a tren nexium w nowej szacie>? I jakie dawaki jak mozna wiedziec?


Tak w nowej szacie dobry tren e przy dawce 400 mg week już robi pięknie :) oczywiście mówię o sobie bo mam znajomych u których taka dawka wywołuję tylko uśmiech na twarzy ale Wujek Pająk prawdę Ci powie i dla standardowego Kowalskiego dawki 700 mg + już się kończą na SORze :D


Na SOR to raczej w gramach trzeba wbijac np hm 3 g trena E ew i moze wtedy cos by bylo zlego u mnie dawka tren E- 800mg ew lajtowo weszlo

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Tak Wiec podbiej troche wiecej Trenu i zobaczymy co bd sie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Kiedys pisali że 100mg e2d trena zabije , teraz piszesz że podbij to zobacze oj dużo musiałbym podbic żeby zobaczyć...ale jeszcze troche murzyny z nas za zachodem w kwestii dawek ale nie temat o tym...EOT

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
17kamil175
Panowie ktoś się orientuje jak peptydy typu ghrp-6 z euro-pharmacies ? Warto inwestować ?



Nie, lepiej inwestuj w pewne pepy:


https://www.sfd.pl/BIO_PEPTIDE_Co._Ltd._Hong_Kong_temat_zbiorczy_-t1046652-s0.html

https://www.sfd.pl/NOUVEAUX_Ltd.,_Switzerland_peptydy_–_temat_zbiorczy_-t1141750.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
pawel515
panowie mam dostęp do clena z vermodje i db, co wybrać?



DB tbl/inj bdb


hero69
Z jakiego labu aktualnie tren ace wymiata, bo lecę gotowańca, poszły 3 shoty i nie czuję nic, to moja pierwsza styczność z trenem, tylko zgagi dostałem, może trochę bardziej się pocę ale to delikatnie, z tego samego źródła mam teścia i wymiata, wyniki na poziomie cybera i PRL, szukać zamiennika czy jeszcze trochę pociągnąć?


W tej chwili jestem na trenie a Bioniche 1ml/vial, lecę od stycznia i jest git. Mieszam z hexa bm i lecę takie combo stosunko długo już.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
A co myślicie o boldzie Genamedu? Cenowo wypada śmiesznie w porównaniu do innych labów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Comodore
wypada śmiesznie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
ziki2000
Kiedys pisali że 100mg e2d trena zabije , teraz piszesz że podbij to zobacze oj dużo musiałbym podbic żeby zobaczyć...ale jeszcze troche murzyny z nas za zachodem w kwestii dawek ale nie temat o tym...EOT


Mnie 300mg trena ew przy pierwszym kontakcie wyrwalo z butow
Trzeba brac poprawki ze wieksozsc trenow ma mocno zanizone stezenia.
Znam typa ktory wbijal ok 2000mg ace ew. Nie wiem jak to teraz wyglada ale pare lat temu czekal na przeszczep obu nerek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium