SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8112640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1413 Napisanych postów 2662 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 58568
sokobicja
ja tam biłem z hcg, ovigil, provigil, eutrig, pregnyl z apteki i różnica nawet jeśli była w działaniu, to nie było to wyczuwalne, wszytkie były si

A dla mnie roznica byla wyczowalna na morzyst dla pregnylu.
I druga sprawa ze w podroba pregnylu sie nie spotkalem a shree jest conajmniej dwie wersje.

Jesli chodzi o hcg jakie bilem to: pregnyl, choriofactor, gonasi, ovigil, ap.
Wybieralbym W takiej koljenosci jak napisalem. Zeby nie bylo, wszystkie dzialaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1413 Napisanych postów 2662 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 58568
pajaczeq
Aras84
pajaczeq
Panowie pomóżcie bo wypadłem trochę z obiegu :D z jakiego labu master prop, tren ace, test prop?? Co teraz jest najlepsze ?

Do czego masz dostep??

lordknaga
a bil ktos bolda vermodje? flaszka 10ml - 1ml/200mg ? bo z tego co czytalem to niby lipa...

Bo jak juz celowac w Vermodje to z naciskiem na ampy.

Praktycznie do wszystkiego dlatego pytam nie podając labow żeby nie sugerować nic andro chodzi w dobrej kasie ale jak z działaniem? Bilem ich metke Inj i bylem bardzo zadowolony. Szukam czegoś żeby naprawdę było w miarę pewne a nie kolejny hajs na towar gdzie jest 1/2 stężenia

Pierwsza kwestia nie sa stezenia a substancja czynna. Potem bym sie martwil o stezenie. Jesli brales androchem i byles zadowolony to bym zostal przy tym.

Nie zwrocilem uwagi na to czego szukasz ja polecam od siebie taki mix z biosira.

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2015-11-20 09:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3525
zakupiłem suste z NEXIUM (toche z ciekawości bo opinie o tym labie sa podzielone sfd-lipa a na konkurencujnym forum ok) jakaś opi nia ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 26203 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294957
Nexium trzyma fason w realu Bedziesz zaadowolony z tej susty. Ja lece cypio, dd działa bardzo dobrze.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-11-20 10:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15838 Napisanych postów 238182 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1187596
Ja tylko z nexium na tren narzekalem dd i cypio elegancko

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 889 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13598
Jak będzie się sprawdzał enan z Balcana, próbował ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 77 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 863
enan balkan bdb. Wchodza wam kody z tego balkana? mi nie wchodza, a towar zawsze dziala bdb

susta nexium rownież bdb wybór, będziesz zadowolony, ładnie to wygląda w tych kartonikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7555 Napisanych postów 60692 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 512060
Gazzz
Jak będzie się sprawdzał enan z Balcana, próbował ktoś?

Brałem testy Bałkana i mogę polecić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10681 Napisanych postów 45039 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
jak działa enan z genamedu ?? bił ktoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1232 Napisanych postów 33029 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 242977
genamed trzyma fason.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta