SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
ok dzieki zostane przy swissie zobaczymy co warte :)
1

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Koledzy clen diszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Koledzy doszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
koledzy doszedł.mi clen z malaya będzie na pewni git czy dB w tabletkach bo podslornejo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
podskornego nie chce Sory za błędy na tel pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ale o czym Ty mówisz..?
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Chyba chodzi mu o to, że ma clen z malaya hehe i z radości napisał 3 posty. Malay Clenbux kopie okrutnie ... mi pasował bardzo, podobno jest czymś podsypany ( jak dla mnie każdy powinien tak być podsypany :p )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Flooky
Chyba chodzi mu o to, że ma clen z malaya hehe i z radości napisał 3 posty. Malay Clenbux kopie okrutnie ... mi pasował bardzo, podobno jest czymś podsypany ( jak dla mnie każdy powinien tak być podsypany :p )
. Przepraszam Chodzi mi czy z dB helios bd łabędzie tabletki bo
Mam do wybrania podskórny tablety z tej samej firmy i malay i central chyba jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
DB Pharma ma heliosa (clen + yoha) i clen tabs solo.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
krzykacz
DB Pharma ma heliosa (clen + yoha) i clen tabs solo.
. Tak solo ma jescze kolezka i clen z malaya i central albo clinic nie pamiętam sprowadził dla mnie 4 rodzaje ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium