SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8062503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 758 Napisanych postów 1959 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 235922
kubsztix
Panowie, balkan na dzien dzisiejszy jeszcze klepie? Pozdro.

Klepie

"Kto przestał być przyjacielem to znaczy, ze nigdy nim nie był..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15739 Napisanych postów 237944 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1182542
Dawno balkana nie widziałem ,lecz fakt kiedyś dobry lab sporo osób na nim leciało

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 892 Napisanych postów 1031 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 31025
no wlasnie z balkanem chlopaki co na nim leca mowia ze poszedl z cena do gory strasznie przynajmniej w moim regionie, ale dobrze robi tylko podrozal
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47571
Ja na balkanie się przejechałem kilka razy... Szczególnie na oralach ale to było kupę lat temu
1

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 758 Napisanych postów 1959 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 235922
Leciał ktoś z Platinium cypio 300mg/ml lub suste 350mg/ml ??? bedzie tam taka ilosc mg co na etykiecie ?

"Kto przestał być przyjacielem to znaczy, ze nigdy nim nie był..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1442 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21156
No ja walsnie jadlem orale balkana i klepaly pieknie, ale to bylo kilka dobrych lat temu.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 1223 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78232
Od stycznia do sierpnia bilem enan z Balkana i byl ok.

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta