SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam pojęcia jak vermo alf foxa brałem i jest ok

Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2015-06-04 12:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
melmacinvaders
MARIAN 17
melmacinvaders jaki master leci?

I teść i master z Genamedu. Jednym słowem odradzam wszystko poza teściami z Genamedu. Porażka, skoro mastera wałują to nawet nie pytam co jest z trenem ;)



tez mam własne z gena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4234
MARIAN 17
melmacinvaders
MARIAN 17
melmacinvaders jaki master leci?

I teść i master z Genamedu. Jednym słowem odradzam wszystko poza teściami z Genamedu. Porażka, skoro mastera wałują to nawet nie pytam co jest z trenem ;)



tez mam własne z gena

Robiłeś badania? Czujesz jakiekolwiek działanie? Teraz sobie przypominam że brałem jeszcze NPP z dose i genamedu, które tak bardzo polecali też pimperzy z sfd i myślałem że po prostu po przejściu z mety nie ma wzrostu siły, jednak powoli zmieniam zdanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
takie pytanie z innej beczki co lepiej dac do orali na oslone watroby liv 52 czy eseliv forte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
marco26
takie pytanie z innej beczki co lepiej dac do orali na oslone watroby liv 52 czy eseliv forte?


Obie pozycje OK.

W przypadku innych dolegliwości na oralach ten temat Ci pomoże:

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Bóle,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
Z opinii jakie u mnie ostatnio sie pojawiły osoby biorące Clen Vermodje i foxa bardziej chwaliły Vermodje,

Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-06-04 13:03:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
melmacinvaders
MARIAN 17
melmacinvaders
MARIAN 17
melmacinvaders jaki master leci?

I teść i master z Genamedu. Jednym słowem odradzam wszystko poza teściami z Genamedu. Porażka, skoro mastera wałują to nawet nie pytam co jest z trenem ;)



tez mam własne z gena

Robiłeś badania? Czujesz jakiekolwiek działanie? Teraz sobie przypominam że brałem jeszcze NPP z dose i genamedu, które tak bardzo polecali też pimperzy z sfd i myślałem że po prostu po przejściu z mety nie ma wzrostu siły, jednak powoli zmieniam zdanie...


ze 2 miechy temu badałem tescia to skala była zamknieta ale nie wiem ile dokłądnie ale wtedy master nie szedł tylko długi tesc

teraz od kiedy jestem na masterze i propku to robiłem dwukrotnie badani ale tylko samo estro

jak szło po 75mg tego tego e2d to estro było troche ponad norme w sensie przedział miałem od 7-42 a ja miałem 75
po tym badaniu mastera podbiłem do 100mg e2d a propek dalej 75mg e2d (do chwili obecniej idzie tak samo) ale podbiłem nieco exe i po 1,5tyg zrobiłem znowu estro (i tez w tym czaise jakos poszło 5000iu hcg) i estro było w normie po 13

od tego czasu mineło jakies 2,5tyg i własnie jutro albo w sobote znowu mam zamir isc zbadac estro
moz ei tescia by sie przydało ale tak lipa bo skale mam do 15 i pewno jak zamkne wiec dokłądnego wyniku nie poznam

ale tez robiłem profil lipidowy i calkowitny był w normamie ale hdl lekko za niski co by swiadczyło ze master ok
a po sylwetce tez wydaje m sie ze jest ok

chyba ze teraz cos w niedalkiem czasie sie cos z genem pojbało?


Długi tak na marginesie jak takie włosy od mstera wypadaja to potem po odstawieniue odrosna w jakiej czesci czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4234
Dla mnie moje estro jest strasznie dziwne a to z tego względu, że parę miechów temu na cypio ok 500mg tygodniowo estro mi wyj**ało do poziomu 280 (norma 10-40) i przy takiej samej dawce ari co teraz szamię (1/4 tabsy co 2 dni) estro zjechało mi do poziomu 49 (norma taka sama 10-40). A teraz na głupim propku 350mg tygodniowo, masterze i arimidexie w takiej samej dawce i estro mam 150 (norma 10-40)? Trochę to pogmatwane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do npp kolego wyżej to moje jedno z najlepszych npp genameda bralem je sporo razy jakiś czas temu leciałem titana potem androchema i genameda wszystkie bardzo dobre npp co do masteronu to po prostu strasznie mi się przezadzily na środku głowy jeszcze parę tyg i byłby palcek na lubie teraz już wogle nie biorę mastera kopiłem se loxon i już jest poprawa duża i skrzyp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
mi tez sie wydaje ze włąsnie kolega trafił na jakis hvjowy sort albo dil kiepski
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium