SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8111058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 828 Napisanych postów 3302 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 76096
swiss jest okey smialo bierz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 828 Napisanych postów 3302 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 76096
bm pharmaceuticals a dokladnie krotki masteron - mial ktos stycznosc? warte uwagi?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 344 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11830
Masteron prop bralem nexium,grintex,shree b dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 164 Wiek 34 lat Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 8201
co sadzicie o malay tiger w 10ml butlach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 902 Napisanych postów 1039 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 31192
czellista
bm pharmaceuticals a dokladnie krotki masteron - mial ktos stycznosc? warte uwagi?

warte jak reszta saa z bm, krotki czy dlugi zalezy jaki cykl motasz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 689 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 56466
xorton
Ze dwie osoby pytały mnie o EP, to powiem, że przybiłem 1000 iu Eurigilu i zniknęło nieprzyjemne uczucie, które skłoniło mnie do prędkiego kupna HCG

Dostałem również info, że
http://gazetaolsztynska.pl/401382,Wytwarzal-sterydy-w-garnku-a-sprzet-dezynfekowal-w-piekarniku.html
to była fabryka EP i że tam był syf, dlatego nie warto tego brać

Zmieniony przez - xorton w dniu 7/14/2018 10:52:28 AM

A co ty myslisz ze np. nexium itd. to jest w sterylnych warunkach robione ? :) to nie widziales w jakich bydgoska brygada podrabiala to co Ty kupowales jako apteke :) kilka obskornych lochow do ktroych z normalnego mieszkania wchodziles przez szafe :) nie ma co sie ludzic ze ug jest super ekstra sterylne :)

PS. dobrze ze gotowal sloiki w piekarniku to jesden z domowych sposobow na sterylizacje szystkiego :)
2

"Życie jest zbyt krótkie by mieć testosteron w normie".

~Paulo Coelho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7554 Napisanych postów 60691 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 511990
czellista

BM pewniak

mapetttmapettt
co sadzicie o malay tiger w 10ml butlach?

MT w 10ml vialach tylko ma wink inj, reszta tylko jedynki.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1413 Napisanych postów 2662 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 58568
czellista

Masteron BM, prop czy enan to bedzie dobra inwestycja.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 375 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47481
BigYorkie1488
xorton
Ze dwie osoby pytały mnie o EP, to powiem, że przybiłem 1000 iu Eurigilu i zniknęło nieprzyjemne uczucie, które skłoniło mnie do prędkiego kupna HCG

Dostałem również info, że
http://gazetaolsztynska.pl/401382,Wytwarzal-sterydy-w-garnku-a-sprzet-dezynfekowal-w-piekarniku.html
to była fabryka EP i że tam był syf, dlatego nie warto tego brać

Zmieniony przez - xorton w dniu 7/14/2018 10:52:28 AM

A co ty myslisz ze np. nexium itd. to jest w sterylnych warunkach robione ? :) to nie widziales w jakich bydgoska brygada podrabiala to co Ty kupowales jako apteke :) kilka obskornych lochow do ktroych z normalnego mieszkania wchodziles przez szafe :) nie ma co sie ludzic ze ug jest super ekstra sterylne :)

PS. dobrze ze gotowal sloiki w piekarniku to jesden z domowych sposobow na sterylizacje szystkiego :)

dokładnie. Wszystkich których znam, sterylizują w piekarniku. Przeczytałem artykuł i wszystko wygląda ze robił dobrze, piszą ze były urządzenia do fitrowania itd. Stary fiolki myjesz w alkoholu izopropylowym i sterylizujesz w piekarniku w temperaturze 170 C. Zresztą za duzo nie ma co tu pisac bo chu..j wie kto tu siedzi:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15829 Napisanych postów 238147 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1187047
A co mają pisać piszą że w syfie,ja max włosa znalazłem w jakimś soku lub kawałek gumki.za to w żarciu prusaki itp ,% z topowych firm hermetycznie zamkniętych to ciekawe co u nich na produkcji się dzieje .
Dobra wracamy do tematu przewodniego tematu
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta