SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166266

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robert_Maklowicz
Bioniche i Biosira lece juz bodaj 5 srodek z tych 2 firm i efekty są zadowalające jak na moje 51 lat

U mnie na sali jest 52 letni koleś. Przed wakacjami był na andro bold i cypio deca/tren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5263
Panowie prop z genamedu, nexium, genesis ampułki, dose, jaka kolejność ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 981
Blendy z Malaya? Testo Ripped, Testo tren, deca test? Testował ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Adi Koks
Blendy z Malaya? Testo Ripped, Testo tren, deca test? Testował ktoś?


Biore od ok 10mcy TestoMix1, dziala bdb.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16578
Enan lub inny tesc z youpharma? Ktos cos wie lub slyszal o tym labie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Adi Koks
Blendy z Malaya? Testo Ripped, Testo tren, deca test? Testował ktoś?



Dobrze działają te combosy z Malaya, Bioniche, Biosira czy BM też nowość wyspuścił ten lab. Dość ekonomicznie to wychodzi no i mniejsza objętność soku do tłoczenia
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
mefiu1
Enan lub inny tesc z youpharma? Ktos cos wie lub slyszal o tym labie?


Testy i deka dzialaja nie wiem jak tren
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
krzykacz
Adi Koks
Blendy z Malaya? Testo Ripped, Testo tren, deca test? Testował ktoś?



Dobrze działają te combosy z Malaya, Bioniche, Biosira czy BM też nowość wyspuścił ten lab. Dość ekonomicznie to wychodzi no i mniejsza objętność soku do tłoczenia


To te kombosy to nie jakis kit? Balem sie to kupowac ze wzgladu na stezenia, ile soku mozna zmiescic w soku? A u mnie tez i cena nie taka dobra bo niby mix eq+enan cos taniej ale wtady 400ml, a osobno po 250ml.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Sam jestem ciekaw nad działaniem testotrenu z malaya.Wlasnie mam zamiar zakupić parę opakowań. Dobry maks składem blend.Bral ktoś ?


Zmieniony przez - wierzytelny w dniu 2017-08-20 20:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 981
A jeszcze mam sprawe z Balkanem. Ostatnio zdobyłem Sustamed i kody weryfikacyjne były wybite na flakonie i wpisałem na ich stronce i wszystko sie zgadza. A jest chyba jeszcze wersja z kodami na opakowaniach. Która lepsza?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium