SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12197847

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
mytant
matex oni Ci mówią to co chcesz usłyszeć


Wiem wiem. Malo consie nie posiakalem ze smiechu jak to powiedzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
Jakieś opinie. Pytam z ciekawosci bo mam sprawdzone laby ale ewentualnie gdyby z czyms byl problem to mozna inwestowaćbwbtą Alchemie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Firma od wielu lat na rynku. Donre 5lat temu dziobalem cos z tej firmy i zlego slowa nie moge powiedziec. Aktualnie nie wiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
Dzieki ale 5 lat.temu to mogla byc kosa a teraz lipa.. ...ktoś coś.jeszcze????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Biłem pod koniec tamtego roku testy z alchemi, co butla to inny kolor, działać działały.


Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-12-15 22:57:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
MetodaMan dzieki za info. U mnie dill kosi slono za to. Wogole od reki to u jednego genesis ampy z ktorego jestem zadowolony i wlasnie alchemia u drugiego. Ale nie tylko na moim miescie swiat sie konczy wiec jakies inne laby mam dostepne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
celuj w inne pewne laby nie majace tyle przypalu co alchemia ktora juz miala chyba z 5 odslon

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
U mnie alchemia to najtańszy lab. Przy takim wyborze labów jaki jest teraz nikt już po nią u mnie nie sięga. No ja chyba przy propie miałem dwa albo trzy różne kolory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
I na to ten aptekarz tez mial wytlumaczenie. Mowi ze zmieniaja wyglad co jakis czas zeby nie nadazali fejkow robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
Metodaman. W sumie kolor sokow nie ma sie nic do jakisci srodka. Ale wyoadaloby zeby uzywalu caly czas jednego prochu. Dla mnie kolor malo wazny zeby kopała. Chociaz trenik ma swoj kolor i juz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium