SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Nie własnie stronka została przerabiana nie było jej jakiś czas i wróciła w nowej odsłonie ,więcej fotek fake-ów z cybera i fotki stron na których sprzedają g****.. Ja co miałem wszystko się zgadzało jak wpisywałem kod..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
pavlog89
Nie własnie stronka została przerabiana nie było jej jakiś czas i wróciła w nowej odsłonie ,więcej fotek fake-ów z cybera i fotki stron na których sprzedają g****.. Ja co miałem wszystko się zgadzało jak wpisywałem kod..


Faktycznie teraz byłem i widziałem a na dole pod zdjęciami odnośnik do fałszywych sklepów i oczywiście 3..... polskie online hehe przypadek ? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Nie przypadek :) na jednej miał cybera jak już chwile nie było w produkcji hehe chyba że zapasy hihi ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no szkoda ze nie mam dostepu do ori cybera... :( na szczescie pojawilo sie zrodelko z nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Flooky
pavlog89
Nie własnie stronka została przerabiana nie było jej jakiś czas i wróciła w nowej odsłonie ,więcej fotek fake-ów z cybera i fotki stron na których sprzedają g****.. Ja co miałem wszystko się zgadzało jak wpisywałem kod..


Faktycznie teraz byłem i widziałem a na dole pod zdjęciami odnośnik do fałszywych sklepów i oczywiście 3..... polskie online hehe przypadek ? :)

Nie sądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Z tego co pytałem to na ta chwile nie wiadomo kiedy bedzie znowiona produkcja ale problem nie był z towarem a osoba odpowiedzialna za to niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Cyber jest produkowany bez zadnej przerwy, dostepny normalnie tak jak byl, tylko nic nie jezdzi do PL
tu widze science fiction ciag dalszy


Zmieniony przez - miczelx w dniu 03/12/2017 12:31:57

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
strona dziala normalnie, sprawdzanie kodow rowniez
wszystko jest bez zmian, poza transportem do PL i brakiem w tabletkach


Zmieniony przez - miczelx w dniu 03/12/2017 12:33:46

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rYchUmTk
Powiem tak można powiedzieć ze mialem go z pierwszej ręki i narazie jest wstrzymana produkcja jak coś się zmieni to będę wiedział odrazu bo cena była dla mnie mniejsza niż genamed :) a jakość dobra i szkoda takiej firmy. Bo było tam co miało być


Genamed dobry lab, ale chyba musisz kolego zmienić w takim razie dojście bo dostawca na Tobie dużo przycina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
miczelx
strona dziala normalnie, sprawdzanie kodow rowniez
wszystko jest bez zmian, poza transportem do PL i brakiem w tabletkach



Zmieniony przez - miczelx w dniu 03/12/2017 12:33:46


ponoć juz maszyna nareperowana :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium