SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
nie ma potrzeby rozkminiac co jest zle a co dobre wystarczy wbic i sie przekonac jak jest ...chyba te 300 czy 500 zl to nie majatek..polscy gangsterzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Widzial ktos fake omo z nowym producentem?
Bijesz ori omke, tyle Ci powiem


Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2015-07-22 15:37:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Najlepiej brak przyrostow(5kg lub mniej) zwalic na towar. Bo miska i trening dopiete na ostatni guzik. Czasem pytam ludzi ktorzy duzo jedza co jedli... Zal ogarnia czlowieka, isc z takim na trening to same wymyslne cwiczenia zamiast podstawowych i prostych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
uzywasz czesto slowa, ktorego nawet nie znasz poprawnej pisowni
podpowiem ci, fantasmagorie, ty tłuku.

na reszte twoich wypocin oczywiscie nie warto odpisywac, mam nadzieje, ze i stad cie pogonia tak jak z K** i aniamala.
wszedzie gdzie jestes zaraz jest zamet i twoj belkot, ktory jest chyba nawet gorszy od analfabetyzmu dugiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
ale od duggiego to sie odj** bo bierze co mówi :) i to fakt ze andro to najlepszy lab na chwile obecna . Ci co oskarzaja o pimp sami sa pimpami :)z tego co widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
highpriesst nic do ciebie nie mam ale zemnie to ty zejdź to ze ze jestem dyslektykem trudno :) nie czytaj i wracaj se an animala i K** co do wnc często czytam jego wypowiedzi i dożo dobrego wnoszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
dugi, wypowiedz donwaza wprowadzila cie w blad ja do ciebie tez nic nie mam, chodzilo mi jedynie o to ze ciezko sie czasami czyta twoje wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
tren ace royala, slabizna, cos tam siedzi... ale bardzo zanizone stezenie. zwieksze dawke 100mg to moze cos poczuje... z jakich rozlewni macie tego "titana"? w kujawsko pomorskim sredniach/slaby. Nie wiem co biliscie przed titanem jak scierwa ze tak go chwalicie. Nie robcie ludzia nadziei bo wg. mnie nie warto inwestowac w titana.

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
To wszystko ogólnie jest śmieszne bo cały czas ktoś pyta jak to czy tamto działa a koszt badania wolnego testosteronu to koszt około 30 zl. Czy to taki majątek żeby siedzieć dniami i nocami i myśleć czy wziąć jednego laba czy drugiego. Bierzesz jedną butle idziesz na badania po 4 tygodniach i masz czarno na białym czy to jest g**** czy nie. Na jednej butli na pewno mniejsze straty niż jak się kupi zapas na 10 lat a później na siłę chce się pogonić :P

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
highpriest
dugi, wypowiedz donwaza wprowadzila cie w blad ja do ciebie tez nic nie mam, chodzilo mi jedynie o to ze ciezko sie czasami czyta twoje wypowiedzi.

wiesz jak się postaram to i napisze poprawnie ale z reguły bardzo nie cierpliwy jestem i pisze szybko byle by napisać i mam to w dupiii czy z błędami bo mi one nie przeszkadzają :) taka choroba hee
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium