SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
SalvatoreLucania
Moze cos poprawili choc ja zawsze czulem Bioniche bardzo dobrze i wysoko oceniam ten lab ale tak jak mowie ampułek nie biłem i czekam na opinie.

Biłem npp, najpierw bm, potem bioniche ampy, potem przeszedłem na andro i już na nim zostałem. Wg mnie bioniche wypada najsłabiej z całego zestawienia mimo że liczyłem ampe jako 100mg.
Co nie zmienia faktu że propa mogą mieć bdb albo po prostu trafiłem na jakieś gorsze rozlanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Bolała cie duża po Npp andro?
Słabsze partie? Albo firma dobre soki robi albo nie,takie zamydlanie oczu słabsza partia, jak wali ktoś w h**a to już na lepsze się nie poprawi


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-02-03 14:11:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
rkarpinski
Z tego co widzę po zmianach w sylwetkach u znajomych to Imperial robi robotę.
Nie pokażę bo nie mam screenów ale GH od Androchemu też ładnie wypadło w badaniach.
IGF na odpowiednim, wysokim poziomie.


Tez lece gh i dla mnie wyznacznikiem zawsze byly badania nie samego poziomu hgh tylko igf-a.
Ciezko stwierdzic tez do konca po badaniach czy dane gh jest oby napewno tak super jak na badaniach wychodzi.
Dlatego najpierw przebadałbym wlasne poziom igf-a oczywiscie jeszcze nie bedac na syntetyku i po badaniach wchodze na gh i gdzies po 4 tyg badam poziom igf i wtedy mam 100% pewnosc.
Jesli wynik naturalnego igf-a miales 150 max 200 i po 4 tygodniach na powiedzmy chocby dawce 5iu gh ed bez zadnych przerw bo nie uznaje czegos takiego, mamy wynik okolo 700ng/ml to ja w ciemno tego gh bym wzial 1000iu.
Natomiast takie badania ze kupujemy viala gh i na drugi dzien rano idziemy do laboratorium i potem czekamy na wynik przeszły juz do lamusa. Tu trzeba czasu i kasy.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-03 14:17:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Salvatore dobrze prawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Ja bym te bioniche traktował z przymrużeniem oka biorąc pod uwagę fakt że była akcja na FC pimp itp,itd
Choć nie twierdzę że lab jest zły ale dziwny zbieg okoliczności że po akcji pełno tematów o bioniche się tu przewraca
PS. dwa lata do tyłu miałem propa i matkę i działało jak należy

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
SalvatoreLucania
rkarpinski
Z tego co widzę po zmianach w sylwetkach u znajomych to Imperial robi robotę.
Nie pokażę bo nie mam screenów ale GH od Androchemu też ładnie wypadło w badaniach.
IGF na odpowiednim, wysokim poziomie.


Tez lece gh i dla mnie wyznacznikiem zawsze byly badania nie samego poziomu hgh tylko igf-a.
Ciezko stwierdzic tez do konca po badaniach czy dane gh jest oby napewno tak super jak na badaniach wychodzi.
Dlatego najpierw przebadałbym wlasne poziom igf-a oczywiscie jeszcze nie bedac na syntetyku i po badaniach wchodze na gh i gdzies po 4 tyg badam poziom igf i wtedy mam 100% pewnosc.
Jesli wynik naturalnego igf-a miales 150 max 200 i po 4 tygodniach na powiedzmy chocby dawce 5iu gh ed bez zadnych przerw bo nie uznaje czegos takiego, mamy wynik okolo 700ng/ml to ja w ciemno tego gh bym wzial 1000iu.
Natomiast takie badania ze kupujemy viala gh i na drugi dzien rano idziemy do laboratorium i potem czekamy na wynik przeszły juz do lamusa. Tu trzeba czasu i kasy.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-03 14:17:32


Nie napisałem nigdzie o badaniu na kolejny dzień. Tak można peptydy badać albo i nawet nie. A wiesz czemu ludzie nie badają IGF? Bo to kosztuje - niestety - taka mentalność.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Co do gh również polecam imperial robiłem badania wkleilem moim zdaniem wynik bdb więc nie warto chyba ryzykować w inne gh poza androchem bo kumpel leci na andro i bardzo chwali przymierzam się już miesiąc do zakupu i zbadania i będę miał porównanie z imperial

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
SalvatoreLucania
Ja tez nie bede mial odniesienia bo zaczalem propa Bioniche vial 10ml a za jakis czas dodam do niego tren acet Bioniche ale juz 10x1ml apmy. Najlepiej bym zrobil jakbym po tej butli propa która zaczałem od razu dal propa ampułki i pomysle nad tym bo moze ekonomiczniej nie wychodzi ale moze byc efektywniejszy w dzialaniu wiec flota schodzi tu na drugi plan.


W listpad grudzien bilem ten tren a w 10ml vial bardzo dobry tren jeden z lepszych ktory bilem ostatnio jesli go poprawili w ampulkach to juz bedzie mega kosa daj znacjesli zastosujesz ten 10x1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ja z bioniche biłem tren a, master, npp, prop (master dwukrotnie w sporym odstepie czasu) ostatnio jakos wiosna 2016 - master i npp, byłem zadowolony z każdego środka, chociaż w mojej opinii master gorszy niż z czasów kruszących się gumek i bolących iniekcji, niemniej i tak oceniam pozytywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
rkarpinski
SalvatoreLucania
rkarpinski
Z tego co widzę po zmianach w sylwetkach u znajomych to Imperial robi robotę.
Nie pokażę bo nie mam screenów ale GH od Androchemu też ładnie wypadło w badaniach.
IGF na odpowiednim, wysokim poziomie.


Tez lece gh i dla mnie wyznacznikiem zawsze byly badania nie samego poziomu hgh tylko igf-a.
Ciezko stwierdzic tez do konca po badaniach czy dane gh jest oby napewno tak super jak na badaniach wychodzi.
Dlatego najpierw przebadałbym wlasne poziom igf-a oczywiscie jeszcze nie bedac na syntetyku i po badaniach wchodze na gh i gdzies po 4 tyg badam poziom igf i wtedy mam 100% pewnosc.
Jesli wynik naturalnego igf-a miales 150 max 200 i po 4 tygodniach na powiedzmy chocby dawce 5iu gh ed bez zadnych przerw bo nie uznaje czegos takiego, mamy wynik okolo 700ng/ml to ja w ciemno tego gh bym wzial 1000iu.
Natomiast takie badania ze kupujemy viala gh i na drugi dzien rano idziemy do laboratorium i potem czekamy na wynik przeszły juz do lamusa. Tu trzeba czasu i kasy.






Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-03 14:17:32


Nie napisałem nigdzie o badaniu na kolejny dzień. Tak można peptydy badać albo i nawet nie. A wiesz czemu ludzie nie badają IGF? Bo to kosztuje - niestety - taka mentalność.


Spoczko Karpiu ja nie odnoslem sie do Ciebie tylko ogólnie popisuje czego przez lata sie nauczylem na własnej skórze bo teraz kupic gh to pyk wpisuje w wyszukiwarce i zaraz mi znajduje i jeszcze typ zaraz wysyla niby po 2iu hgh robiony wynik kilka dni temu gh 40!!!!! i igf1-1 800!!!! Wiec tak moga małolaci sie łapac na te kuglarskie sztuczki ale nie stare wygi jak my
W tych czasach gh mozna pomylic przez pierwsze kilka dni z kortyzolem bo dzialanie bardzo podobne maja i w paleniu fatu i w reakcji organizmu na gh/kortyzol a jak ktos sie bawi w Chinole a przypuszczam ze wiekszosc z nas tutaj to zdarzało sie ze w jednym vialu 10iu gh było 5iu gh a w innym 0iu bo moze żółty brat akurat drapal sie po dupie i przeoczyl. Kumpel sprawadzal raz jakiegos Blue Topa badziewnego w Politechnice w laboratorim analizy na specjalnej maszynie której nazwy nie pamiatam ponieważ mam umysl scisle humanistyczny i chemie/fizyke/matematyke obchodze szerszym łukiem niz Popek :P



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-03 15:01:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium