SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167501

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
Witam aktualnie lecę na terenie z tesciem, i odradza się kontuzja stawu nadgarstka, co proponujecie animal flex czy może peptyd Tb500? Lub co jeszcze może być dobrego na stawy sięgną, regenerację po kontuzjach i w trakcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
TechnikZyw
Witam aktualnie lecę na terenie z tesciem, i odradza się kontuzja stawu nadgarstka, co proponujecie animal flex czy może peptyd Tb500? Lub co jeszcze może być dobrego na stawy sięgną, regenerację po kontuzjach i w trakcie?



Mogą być peptydy TB/BPC lub doraźnie tylko diclofenak np 75mg z rana powinno załatwić sprawę - jest też w aptece pl ten z osłonką już gotowy.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
garob
Winko Platinium czy Malay?
Muszę brać z tego co aktualnie dostępne - czy może czekać na kompletnie coś innego?



W tej chwili lece oba laby - Platinium prop / Malay meth inj. Prop leci długo już, i z tego laba tylko propa brałem ale jest git, reszta towaru z opinii ludzi z klubu gdzie trenuje dobrze się spisuje. Natomiast na Malay nigdy się nie zawiodłem, tutaj więcej towaru brałem. Ogólnie to nie wiem, raczej bym Platinium brał bo mi się bardziej podoba. Jak u Ciebie kasa się liczy to bierz co taniej bo oba będą OK


Alpinostyczne24
Panowie pytanko odnosnie Meridia-Pro Platinum warto inwestowac? Siedzi tam wogole sibu?


Jedna z niewielu tych pewnych firm aktualnie w EU która ma real sibutramine w swojej ofercie.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Intenso1234
Witam panowie jaka jest wasza opinia o turinoxie


Turinox z Malay ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11711
Jak z galaxy? Takie środki jak enan, deca, oxa, meta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
trixos89
Jak z galaxy? Takie środki jak enan, deca, oxa, meta?



Dobrze się o nim mówi.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
trixos89
Jak z galaxy? Takie środki jak enan, deca, oxa, meta?


Brat leciał npp z Galaxy i był bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
pawel515
jak tura z androchemu? czy szukac czegos innego, a zalezy mi na topowej lidze;)
androchem bdb srodki

Ktoś z tego labu brał pepki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3195
Wielkie dzieki"Krzykacz". Kiedys chrupalem Sibu Altimy dzialala bardzo dobrze bede mial porownanie.Ostatnio tez próbowałem sibu innego lab zrobilem badania to w srodku zamiast sibu siedziala feta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5634
Bił ktoś ostatnio coś ANDROLAB??
Strasznie mało o nim . Jak obecnie klepie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium