SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166890

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?

Leciałem propa od nich i zero bólu a działanie wyśmienite 125mg na ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
sory nie ten dzial


Zmieniony przez - pawel515 w dniu 2018-07-09 19:30:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?

Biłem propa, enana, mastera i działanie książkowe. Enantat stężenie 300mg na 1ml a propek 125mg polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
jopekmp
jak mix deki z androchema ten nandromix300? warto? jak z bolesnością?



Warto bezbolesny
TriBold nogę urywa , NandroMix klasa

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
1x brałem się za mix nandro, po 3-4tyg odstawiłem bo myślałem że mi dyńke rozsadzi ...a solo nandrolony dobrze znosze

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amg27
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?


Leciałem propa od nich i zero bólu a działanie wyśmienite 125mg na ml


No to chyba polece z propem+npp z 8tyg. lub prop/master
Skoro jeszcze chwalony Platinium i chyba nie ma jeszcze wyj**ek


Zmieniony przez - Rojo1279 w dniu 2018-07-09 20:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2081
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?


Niedawno wlasnie skonczylem npp platinium i dzialanie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Rojo1279
Amg27
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?


Leciałem propa od nich i zero bólu a działanie wyśmienite 125mg na ml


No to chyba polece z propem+npp z 8tyg. lub prop/master
Skoro jeszcze chwalony Platinium i chyba nie ma jeszcze wyj**ek



Zmieniony przez - Rojo1279 w dniu 2018-07-09 20:11:28



Propa biję dłuższy czas. Przy zainteresowaniu taki substancjami miej na uwadze, że Platinium ma taki blend:


ANDRO M-250 (TREN ACET 100mg + MASTERON 50mg + PROP 100mg)


doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
jano81
prop+npp+wino oral z bionische biosira czy bm. jak to stoi na obecna chwile? bo koncze wlasnie suste i bolda z bionische i szalu nie ma bold wyebka na bank a ludzie tu pisza ze pswne laby wiec pytam znowu. dzieki


Bolda bioniche bilem i jest to dobry bold. Na rojdzie zachowywal sie prawidlowo. Enana wbilem chyba z litr.

BM bije kilku znajomych i chwala tak ze raczej szukal bym przyczyny gdzies indziej jak w towarze.

Pytanie czego ludzie oczekuja po boldzie? To nie jest hyper ultra magiczny srodek a bardzo lajtowy wrecz.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium