SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198339

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871092
Na genesisie mi też estro nie spadało, biłem jakieś półtora roku temu. Za to z tego co wiem od podopiecznych, to na nexium i andro spada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94941 Napisanych postów 364925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670488
Najlepsze to jest to ze u jednych spada u innych nie .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
BigMen
Jesli masz okolo 15-20 dni to poczekaj a dam ci znac ktore lepiej wyszlo.


Spokojnie poczekam te kilkanaście dni bo chce zaczac gh i wiekszosc opinii na temat Biogene mnie zadowala zeby kupić te 1tys iu ale poczekam na wyniki Nouveaux i dam znac. Nie chce formy spartolic przed Debiutami.

Co do estro na boldzie to mi na Bioniche equi nic nie spada i nie spotkałem jeszcze boldka na ktorym by spadalo. To co tam dht jakies daja? Dziwne?


Zmieniony przez - Bambula w dniu 2017-10-03 14:12:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Byc moze jest jak z apetytem. Jedni maja drudzy nie maja. Musiala by jedna osoba testowac kilka boldow i badac estro.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170978
Testowałem kilka boldow i nie po każdym estro spadało, pisze to już chyba setny i nie zauważyłem czegoś takiego żeby bold który u mnie kasowal estro nie kasowal go u innych

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 256
Ktos opisywal ze chinole jakals przyprawe daja zamiast eq ktora obniza estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94941 Napisanych postów 364925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670488
U mnie rok wstecz bold i tribold e2 nie zbil

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Panowie nandromix androchem wbijał ktoś? Godzi się to na coś?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
ktos bił gh imperiala i bio? potrzebuje wybrac w które inwestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170978
B50 o tym pisał z 10 lat temu, zapewne wiele od tego czasu się zmieniło, w każdym razie nie było wtedy mowy o tym że to coś obniża estro,
w ogóle to zbijanie estro przez bolda to świeża sprawa z ostatniego roku, dwóch, wcześniej jakoś na tysiące bijacych nie było takich problemów,
teraz gdzieś się ruszasz, gdzie nie zaczniesz grzebać wszędzie ludzie mają z tym problem, ale teorie bez jakichkolwiek badań na ten temat itp już wśród ludzi powstają, że niby tak ma być itp itd sratatata

naprodukowali chinczyki tony jakiegos chooyowego gluta i poki się nie skonczy to będzie krazyl po wiekszosci labow, zapewne laby które kupują certyfikowany proch badz sami dają do badań co kupili nie mają z tym problemów
1

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato