SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12197739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Przemyt zawsze będzie problemem, ale to że coś znika z naszego rynku to już na sfd standard co jakiś czas coś znika co tak naprawdę ma się dobrze

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
sebax223
Sieema ! Powiedzcie panowie jak tam decanabol 250 z alchemii?;)Dźiękowa za pomoc


Dziala dobrze, w Malopolsce i na Slasku nie slyszalem żeby ktoś na alche narzekal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
lestat1986
Skad wiesz co za mieszanka tam siedzi?


Skad wiem to moja sprawa, nie interesuj się, mniej wiesz dluzej żyjesz .

Co Ci jeszcze mogę powiedziec to w oxie biosiry siedzi wino w zaniżonej dawce. Reszta srodkow raczej ok jeśli chodzi o orale biosiry.

Zmieniony przez - Shooterd w dniu 2015-04-04 22:56:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
W jaką T3 i Clena warto teraz inwestowac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
T3- Alpha, Titan. Z typowej apteki Tiromel lub T3 Uni-Pharma Grecja. Undery tez maja T3, z tego co pamiętam Bioniche ma i chyba Alchemia, ale wybrałbym cos z tego co napisałem wcześniej.
Clen- Db Pharma kosa (sam stosowałem, ale skonczylem na 2 tabsach, bo telepało niemiłosiernie), Alpha (astralean). Balkan nie wiem jak na chwile obecna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jatoja2
W jaką T3 i Clena warto teraz inwestowac??


T3 - w pierwszej kolejnosci Novothyral i Tiromel. W ostatecznosci ug chociazby Fox ktory cieszy sie dobra opinia.
Clen - Shree, Vermodje, Fox, Alpha, Sopharma bardzo dobre cleny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3685
azazel__
Halki
Latają jakieś pogłoski, że ponoć skończyła się wysyłka Cybera na Polskę. Do kogoś takiego info też trafiło?


czy się skoczyla to nie wiem, ale napewno sa z nia mega problemy. Tren ostatnio jeszcze był, ale z reszta jest problem


Podobno przestało im się opłacać finansowo wysyłanie towaru do PL, mają po prostu z tego lepszy hajs w UK. Ponoć już go teraz nie wysyłają właśnie z tego powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Aras84
jatoja2
W jaką T3 i Clena warto teraz inwestowac??


T3 - w pierwszej kolejnosci Novothyral i Tiromel. W ostatecznosci ug chociazby Fox ktory cieszy sie dobra opinia.
Clen - Shree, Vermodje, Fox, Alpha, Sopharma bardzo dobre cleny.


Novothyral to T4 z T3 w malej dawce, 15 lub 20mcg w zaleznosci od dawk Novothyralu, poza tym T4 tez tam jest. Reszta ok, chociaz,o ori Sopharmie większość może pomarzyć niestety .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
azazel__
Halki
Latają jakieś pogłoski, że ponoć skończyła się wysyłka Cybera na Polskę. Do kogoś takiego info też trafiło?


czy się skoczyla to nie wiem, ale napewno sa z nia mega problemy. Tren ostatnio jeszcze był, ale z reszta jest problem


nie wiem jak z cyberem ale androchem w PL do wyrwania bez wiekszego trudu .. soki na tym samym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
porownanie trabanta do mercedesa.Zupelnie nietrafne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium