SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
lodzianin1
lipa po całości , dlatego wpisałem serie aby się nikt nie naciął
on już po badaniach zmiana firmy oczywiście


A jaki powinien być wynik na dobrym towarze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
plus minus wg większości badań 3600-4200 na tej dawce wyniki oscylują w większości labów badanych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Enan z Primusa, chrupie ktoś? Jak odczucia? kody wchodzą, ampy 1-1,1 ml, bo niektórzy pisali, że mieli po 0,8.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
Antek - Genamed,vermodje ,malay tiger, ??? Ktoś próbował bo to aktualnie mam do wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
wolfidexter
lodzianin1
lipa po całości , dlatego wpisałem serie aby się nikt nie naciął
on już po badaniach zmiana firmy oczywiście


A jaki powinien być wynik na dobrym towarze?


nie ma czegoś takiego nie ma tabelki żadnej jakie powinny być wyniki
każdej osobie może wyjść inny wynik na to składa się wiele rzeczy sugerowanie się czy masz 1.5x przekroczone czy 4x nie ma znaczenia i jest mylnie
nie jest to zupełnie niczym poparte
jedynie teoaria która powstała jak jedna z wielu na sfd. ktoś dobrze zauważył że od tej pory wszystkie ug stały się loterią

komaronson
Antek - Genamed,vermodje ,malay tiger, ??? Ktoś próbował bo to aktualnie mam do wyboru


genamed jadłem i działał dobrze moge polecić


Zmieniony przez - sokobicja w dniu 2016-11-30 22:24:47
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ja mogę polecić obecnie metke inj EAP...nowość na rynku , nie dośc że tanie to i działanie wzorowe, oby nie tylko 1 partii :D na dniach odpalam suste :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ziki2000
Ja mogę polecić obecnie metke inj EAP...nowość na rynku , nie dośc że tanie to i działanie wzorowe, oby nie tylko 1 partii :D na dniach odpalam suste :)


Znajac zycie to z czasem bedzie jak z wiekszoscia, wiec rob zapas skoro masz sprawdzone i dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
ziki2000
Ja mogę polecić obecnie metke inj EAP...nowość na rynku , nie dośc że tanie to i działanie wzorowe, oby nie tylko 1 partii :D na dniach odpalam suste :)


Albo nowosc albo reaktywacja pamietam firme EAP za czasow liceum byc moze nawet gimnazjum i miala bardzo dobre srodki to tez jedna z pierwszych ug na polskim rynku.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2016-11-30 23:52:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
powerng
Enan z Primusa, chrupie ktoś? Jak odczucia? kody wchodzą, ampy 1-1,1 ml, bo niektórzy pisali, że mieli po 0,8.


Pisali tez ze to nastepca Titana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Czyli Titan jednak lipa.Pytanie czy firma wala robi czy rzeczywiscie podroba.Jest ty jeden gosc co z 2 lata titana jedzie i chwali, moze sie wypowie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium