SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167222

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
genamed dobre npp, bilem i sobie chwale

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
grozny12345
a deca obecnie jaka najpewniejsza


Apteka. Bilem na przelomie 2016/2017 Bioniche i apteke. Jesli kasa nie gra toli to zainteresuj sie apteczniakiem.dla mnie roznica w dzialaniu nie rekompensowala roznicy w cenie.

maciec0
Chce kupic prop,npp,wino ew masteron...jakie firmy polecacie? Cena nie gra roli...


Prop Bioniche, zdecydowanie najmocniejszy prop jak bralem.
Npp Bioniche, B.M, Primus Ray.
Ciekawym wyjsciem bedzie tez TestoMix1 z Malay Tiger, aktualnie biore ten srodek 1ml/250mg(100prop, 100npp, 50master). Tak mi sie spodobal ze dokupilem 4op bo zal schodzic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
koledzy tak jakk mowiliscie tura spoko z androchemu zaplombowane i z hologramem jeszcze jedno pytanko ma ktos z was porownanie z tura biosiry wlasnie zjadlem 200 tabs biosiry i poleci andro jakis moze byc plus lub minus na korzysc andro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zjedz będziesz widzial i tak już masz na chacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
oxa z medical pharm panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6825
probowal ktos enana i Bolda z alpha Gen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
pawel515
oxa z medical pharm panowie?


Nic pewniejszego nie masz do wyboru?

maciec0
Chce kupic prop,npp,wino ew masteron...jakie firmy polecacie? Cena nie gra roli...


Mogę polecić te ug co sam bije Nexium, Cyber orginał, Genesisa wersja z kodami bije ich towar i jeszcze się nie zawiodłem na niczym.

grozny12345
a deca obecnie jaka najpewniejsza


Apteka. Z ug może napisz do czego masz dostęp.

Ampuł
Jaka metka teraz na topie? dalej shree?


Nexium inj będzie bite oral wiem, że robi bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7420
Iran aburaihan czy vermodje prop co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mrWodoo
genamed dobre npp, bilem i sobie chwale

Dokladnie, dobry sprzet za dobra cene.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
lapczywy
Panowie Anapolon inj z Advanced Anabolic, ktos próbował?


Czekam az mi ziomek przywiezie na probe, bede bic to dam znac, bede tez testowal antka z sibqq czy jak to sie pisze, ponoc bardzo dobry z opinni drugiego ziomka, sam jestem ciekaw
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium