SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198399

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
OSTR_MEDYK
Bold który będzie najpewniejszy na chwile obecna ? nexium, swiss, shree, genamed, cyber, AP ?

i to samo z cypio, wino oral, tren ? (tren z cybera ostatnio nie klepnal mnie w ogóle także lecą walki)



Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2017-09-22 07:54:46


ze wszystkich bedziesz zadowolony ktore podales czy to wino cypio tren czy bold


azazelll
Lodzianin ja jestem na luzie, tyle że mi ręce opadają , bo napiszesz coś a nie podeprzesz tego jakimś dowodem - to powiedzą że farmazon, wstawisz wynik - znów podejrzenia . Napisałem tylko info o badaniu, Ty poprosiłeś zebym wstawił, to tak zrobiłem. Co do dzwonienia , to fakt ciężko się tam dodzwonić, ale sie da. Zazwyczaj odbiera gość , miły i bardzo kumaty w temacie. W takim razie napisz co powiedział jak się dodzwoinisz , wyjaśnią sie wtedy wszystkie kwestie. No komu jak komu , ale Tobie to uwierzą, a nie jakiemuś tam azazellowi:)


Zmieniony przez - azazelll w dniu 2017-09-22 06:15:20


jakiej firmy byly te tab? zebys zbadal BM albo Bioniche to by nikt pretensjii nie mial co tam pisze

Szimino1
A bold z nexium lub deka ?


smialo :)

pawel515
jak ghrp6 i cjc z nexiuma? tak przy okazji, mozna przechowywać w piwnicy czy musi byc lodówka jak hgh?


dobre peptydy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
Koks firma zupełnie nie znana. Bio-tab, to jest od chłopaków co sami gotują i zaopatrują zawodników. Sam teraz tylko od nich biorę. W dupie mam piękne opakowania, naklejki. Oni dają gołe flachy i naklejka tylko z napisem co to jest i jakie stęzenie. Miałem tych badań mnóstwo, ale nie kolekcjonuje, badałem od nich trena i wyszło 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
SalvatoreLucania
arendmazak
MarcelQ
Co do tej somy to zobaczymy bo jeden kolega ma takie objaw y a drugi z tego samego pudelka nie. Ktos mi podsunal pomysl aby dac wapn odczulajaco 3 x 700mg doba i zobaczymy.

Od kiedy wapń odczula? Chyba Tylko w PL takie rzeczy:D


Nie miało byc wapno?



Niedawno widziałem badania, które mówią że to nie nie działa.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
OSTR_MEDYK
Bold który będzie najpewniejszy na chwile obecna ? nexium, swiss, shree, genamed, cyber, AP ?

i to samo z cypio, wino oral, tren ? (tren z cybera ostatnio nie klepnal mnie w ogóle także lecą walki)



Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2017-09-22 07:54:46



Alpha i Shree wybieraj.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Jaka suste brac britishdragon 350, czy biotech 300?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22771
azazelll
Koks firma zupełnie nie znana. Bio-tab, to jest od chłopaków co sami gotują i zaopatrują zawodników. Sam teraz tylko od nich biorę. W dupie mam piękne opakowania, naklejki. Oni dają gołe flachy i naklejka tylko z napisem co to jest i jakie stęzenie. Miałem tych badań mnóstwo, ale nie kolekcjonuje, badałem od nich trena i wyszło 100%

Kolega tez bierze od swoich kolegow gotowance na zamówienie i tez tylko gole flachy ,ewentualnie jest napis jaki to środek,opakowanie nie wzmocni substancji czynnej :) chyba ze efekt placebo :)


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-09-22 15:38:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
azazelll
Koks firma zupełnie nie znana. Bio-tab, to jest od chłopaków co sami gotują i zaopatrują zawodników. Sam teraz tylko od nich biorę. W dupie mam piękne opakowania, naklejki. Oni dają gołe flachy i naklejka tylko z napisem co to jest i jakie stęzenie. Miałem tych badań mnóstwo, ale nie kolekcjonuje, badałem od nich trena i wyszło 100%


Badasz tam proch czy gotowy towar? Poniewaz stezenie 100% idzie uzyskac tylko z surowego prochu a i z tego nie poniewaz czystosc oscyluje w granicach 97-99%. Chyba ze maja wysoki margines bledu. Nawet chyba wynika z tego ze 2%. Swoja droga badanie prochu a gotowego srodka to dwa zupelnie inne tematy. W gotowym srodku nie jest mozliwe osiagniecia stezenia 100% chyba ze procenty sa odniesieniem do etykiety ale to bylo by bardzo nie profesjonalne...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
masz napisane w badaniu 100% +/-2%. Zawsze tak piszą, ze względu na czystość towaru. Jeżeli nic innego, żadnego dodatku badź zanieczyszczenia nie znaleźli.. Wiadomo ze nawet proch ma 98% czystości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Witajcie cypionat jakiego labu? Do wyboru Alpha pharma, swiss remeides, malay tiger, vermodje, genamed, nexium,podajcie 3 jak możecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
z tego co wymieniles bralbym nexium pozniej genamed, bija te laby u mnie na silce caly czas i nikt nie narzeka. nie wiem jak swiss remedies ale z reszta wymienionych bywa różnie
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato