SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166868

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
magestic
jak wygląda sytuacja z firmami Ato Pharma i Genesis?


genesis w ampach? jedna z topowych firm w tej chwili. Można inwestować w ciemno



FyneAthle
DOSE/GENESIS/PRIMUS/Nexium/Alpha pharm/Shree/Bioniche/B.M Pharmaceutical z których wybierać? Co do testa enan.
używa ktoś teraz B.M PHARMACEUTICAL??


nexium, genesis, alpha miedzy nimi bym wybierał


matheo907
Panowie które boldki będą działały? Dose,Bioniche,Nexium,Genesis amp.?



Nexium ok, genesis ma bolda i tribolda oba ok


Zmieniony przez - hgh-line w dniu 2017-01-03 16:56:03
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Bold leciał em genezis bdb przeszedłem na androchem i jest lepszy polecam

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
MAlay tiger shree dobra metki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62298
Jakieś wieści na temat tego nowego labu Anabolic Advanced? T-400 mnie interesuje najbardziej.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 209
Panowie cial nadrochem czy vikalis vx shree? co lepsze? Jako ze karnawał, trzeba sie zaopatrzyć gdzieś i nie wiem co wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 209
I jeszcze może cypio/enan, z czego najlepiej? Cena/jakość...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nie wiem jak shree ale androchem sredniawka moim zdaniem.

Cypio/enan-B.M., Bioniche, Primus Ray.
Ja bym postawil na Bioniche cena/jakosc. Topowa firma, nie tylko w PL, uznznie zdobyla na calym swiecie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Z shree próbowałem cialkę i była bardzo dobra

Jeśli chodzi o cypio/enan, to cenowo i jakościowo bdb wychodzi dose, nexium, genesiss, andro (aktualnie bity na mostku enan andro sprawuje się świetnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
maniek123456789
Panowie cial nadrochem czy vikalis vx shree? co lepsze? Jako ze karnawał, trzeba sie zaopatrzyć gdzieś i nie wiem co wybrać.


Cial shree działa prawidłowo.

maniek123456789
I jeszcze może cypio/enan, z czego najlepiej? Cena/jakość...


Genesis amp, Nexium, Altima, Alpha, Genamed, Androxen, Zantex, kolejność przypadkowa.
Patrzac przez pryzmat ceny do jakosci bralbym Genameda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
marianzulek
Nie wiem jak shree ale androchem sredniawka moim zdaniem.

Cypio/enan-B.M., Bioniche, Primus Ray.
Ja bym postawil na Bioniche cena/jakosc. Topowa firma, nie tylko w PL, uznznie zdobyla na calym swiecie.



szczegolnie w kraju gdzie jest produkowana....niedlugo sam Trump bedzie polecal....parodia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium