SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
elementowo
Panowie czy insa novorapid jest to samo co apidra ? Chodzi czy to ten sam rodzaj insuliny w penie tylko pod inna nazwa.. ?


idz na strony dla cukrzyków i masz odpowiedź, nie wiem np: www.mojacukrzyca.pl
1

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Bije lub bił ktoś suste z royala bo cenowo dobrze mi wychodzi ale nie wiem czy warto

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
kaczo
Bije lub bił ktoś suste z royala bo cenowo dobrze mi wychodzi ale nie wiem czy warto


Parę mies temu przez dość długi okres bilem ich testy i były naprawdę bdb. Suste genesis gorzej czułem jak royala ale to było parę mięs wstecz, jeśli dalej trzymają taki sam poziom to napewno warto ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
PANOWIE troszkę inne pytanie czy ludzie z marszałkowskiej wprowadzili zakaz posiadania? Jeśli nie na miejscu proszę usunąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jeszcze nic takiego nie wprowadzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Arimidex / symex bez znaczenia. Co masz od ręki.

Wiesz co chyba trochę spanikowałem, wiadomo wysoko teść to i estro będzie duże. Wczoraj zrobiłem zaj**isty trening, dawno mnie tak nie pospinało a i stawy dobrze działają. Myślę że będę to obserwował i wrazie czego jestem zaopatrzony we wszystko co trzeba więc delikatnie zbiję w razie w. Dzięki za pomoc Krzykacz. Dorzucam kardio z rana, z fbw 3xtydzień zrobię 4xtydzień góra dół. Tak były siady na każdym treningu i ciągi dwa razy w tygodniu:). Pora dać trochę sercu odpocząć. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
kamson24
Panowie tura z malaya, bałkan jakie opinie? Czy celować w coś innego?



Oba laby pewne.


barteeek90
Leciał ktoś bolda bioniche ?


Bioniche to dobry lab, boldziak będzie ładnie gryzł.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
barteeek90
Leciał ktoś bolda bioniche ?


Bilem tego bolda ja i kilku znajomych kazdy zadowolony i nie obnizal estro.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548474
kaczo
Bije lub bił ktoś suste z royala bo cenowo dobrze mi wychodzi ale nie wiem czy warto

Jak dla mnie urwi dupa a o udach nawet nie wspomnę, barki zapomnij taki ból. Coś tam działa ale szału nie czułem a badanie dało słaby wynik...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Kurlap
Siemanko, jaka opinia na temat Bolda z Nexium?


Dobry bold dotychczas wszystko z nexiuma dziala bdb
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium