SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Tadeusz195
Biłem super test z nexium i potwierdzam działanie wzorowe. Libido i retencja momentalna. Na początku ból po injekcji i objawy grypy utrzymujące się 3 dni, ale po 3 strzale wszystko do końca już grało.


Nexium ma świetne środki za naprawdę dobre pieniądze :) zestaw redukcyjny tren prop master można brać w ciemno tren ace naprawdę jest kozak :) Lepszy tylko cyber i nic poza tym jak dla mnie :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem ten clen z lyka labs odstawiłem to bo po jednej tabletce cały dygotałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
pajaczeq
Tadeusz195
Czytajcie temat wstecz
ciągle się przewijają te
same pytania masakra :-/
orale Vermodje jedne z
najlepszych na rynku
androchem , cyber wszystkie środki
zaj**iste alpha pharma jak
oryginał też świetne shree
też nexium robi
robotę Genamed zanizony
delikatnie ale też dziala.
Tyle odemnie.:)



Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś z tym że nexium to bdb lab :) tren ace kozak master to samo. Testy wzorowo :)
a gdzie tam jest napisane że nexium jest słaby?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
pajaczeq
Tadeusz195
Biłem super test z nexium i potwierdzam działanie wzorowe. Libido i retencja momentalna. Na początku ból po injekcji i objawy grypy utrzymujące się 3 dni, ale po 3 strzale wszystko do końca już grało.
no co do tego Trenu to są lepsze np Genesis w amp z kodami i androxen jak dla mnie mocniejsze ale to tylko moje odczucie więc się proszę nie sugerować tylko samemu wbić i ocenic

Nexium ma świetne środki za naprawdę dobre pieniądze :) zestaw redukcyjny tren prop master można brać w ciemno tren ace naprawdę jest kozak :) Lepszy tylko cyber i nic poza tym jak dla mnie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
Bije ktoś Dece Bioniche?
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
Arkus P
Bije ktoś Dece Bioniche?


Będę przechodził niedługo ze shree na bioniche, w moim otoczeniu bardzo chwalona deka. Leci też enan bio i działa elegencko, ogólnie dobra firma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
Ktory tren?

androchem, dose, bionische, bm pharma, shree
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
Androchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
J.Blaze
Arkus P
Bije ktoś Dece Bioniche?


Będę przechodził niedługo ze shree na bioniche, w moim otoczeniu bardzo chwalona deka. Leci też enan bio i działa elegencko, ogólnie dobra firma.


Swego czasu przechodziłem z końcówki starych zapasów DD Norma na Bioniche, poziom ten sam był.


lk19991
Ktory tren?

androchem, dose, bionische, bm pharma, shree


Z 3 ostatnich wybieraj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Andro i Dose również świetne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium