SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167519

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
GH oral podobno daje niesamowite efekty. Lepsze nawet od wersji injekcyjnej. Przynajmniej tak wynika z reklam. Moje zdanie takie ze najwiecej to daja po kieszeni poza tym wielkie zero.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
BigMen
GH oral podobno daje niesamowite efekty. Lepsze nawet od wersji injekcyjnej. Przynajmniej tak wynika z reklam. Moje zdanie takie ze najwiecej to daja po kieszeni poza tym wielkie zero.


Ciezko powiedziec, sam testowalem mk677. Widzialem tez kilka badan ludzi z mojego otoczenia. W stanach kilka firm nad tym pracuje a wiem, ze ma to niby wejsc w obieg w stanach, o ile Serono nie zabuli konkretna kwote komus, bo wtedy by upadli mocno, bo kto by na czarnym rynku (gdzie trafia wiekszosc produkcji ich Gh) kupowal skoro mozna by bylo nabic odpowiednik ,ktory jest sporo tanszy? Zobacz np w stanach mamy Egrifte, inj dla grubasow ktore wypalaja smalec w okolicy injekcji, lek skuteczny sam bilem a to nic inne niz zwyczajny peptyd o nazwie Tesamorelin ktory w chinach kosztuje pewnie 10$ a w stanach za box egrifty 60 viali po 1mg chca jakos 3000$ Wiec nigdy nie mow nigdy, ja z tego mk bylem zadowlony, nabicie masakrycznie no i poczatkowo apetyt jakbym popijal 30ml megace ed, plus tego srodka ze dzialanie niby 30h? Musial bym sprawdzic ale wiem ze bardzo dlugo.

Oczywiscie wyrzut GH po tym mk jest znacznie mniejszy, ale oni to badaja pad katem zeby leczyc ludzi a nie ze ktos chce doyebac forme i miec caly rok IGF w granicy 900

Ps oczywiscie tez bylem nastawiony skeptycznie, no ale czas pokaze u mnie coraz glosniej o tym, bylo by fajnie miec taniej cos co nam troche pomoze chociaz znajac zycie jezeli to wejdzie, to u chinioli raw tez wzrosnie, bo bedzie wiekszy popyt.

sorry a OFF


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 1/7/2018 12:59:01 AM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
mm1986
BigMen
GH oral podobno daje niesamowite efekty. Lepsze nawet od wersji injekcyjnej. Przynajmniej tak wynika z reklam. Moje zdanie takie ze najwiecej to daja po kieszeni poza tym wielkie zero.


Ciezko powiedziec, sam testowalem mk677. Widzialem tez kilka badan ludzi z mojego otoczenia. W stanach kilka firm nad tym pracuje a wiem, ze ma to niby wejsc w obieg w stanach, o ile Serono nie zabuli konkretna kwote komus, bo wtedy by upadli mocno, bo kto by na czarnym rynku (gdzie trafia wiekszosc produkcji ich Gh) kupowal skoro mozna by bylo nabic odpowiednik ,ktory jest sporo tanszy? Zobacz np w stanach mamy Egrifte, inj dla grubasow ktore wypalaja smalec w okolicy injekcji, lek skuteczny sam bilem a to nic inne niz zwyczajny peptyd o nazwie Tesamorelin ktory w chinach kosztuje pewnie 10$ a w stanach za box egrifty 60 viali po 1mg chca jakos 3000$ Wiec nigdy nie mow nigdy, ja z tego mk bylem zadowlony, nabicie masakrycznie no i poczatkowo apetyt jakbym popijal 30ml megace ed, plus tego srodka ze dzialanie niby 30h? Musial bym sprawdzic ale wiem ze bardzo dlugo.

Oczywiscie wyrzut GH po tym mk jest znacznie mniejszy, ale oni to badaja pad katem zeby leczyc ludzi a nie ze ktos chce doyebac forme i miec caly rok IGF w granicy 900

Ps oczywiscie tez bylem nastawiony skeptycznie, no ale czas pokaze u mnie coraz glosniej o tym, bylo by fajnie miec taniej cos co nam troche pomoze chociaz znajac zycie jezeli to wejdzie, to u chinioli raw tez wzrosnie, bo bedzie wiekszy popyt.

sorry a OFF



Zmieniony przez - mm1986 w dniu 1/7/2018 12:59:01 AM


A tak z ciekawości jakiej firmy to mk brałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Skoro mowisz ze ten sarm dziala to moze sam go stestuje za jakis czas. Moze na mostku co do pompy to ja mam zayebista po wbiciu hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigMen
Skoro mowisz ze ten sarm dziala to moze sam go stestuje za jakis czas. Moze na mostku co do pompy to ja mam zayebista po wbiciu hcg


mysle o tym juz dlugo ale nie wiem w jaka firme warto zainwestowac jesli chodzi o mk677 jedne sa tansze drugie duzo drozsze i kij wie gdzie to mk siedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62298
W jakie gh celować - Imperial, Novoaux czy Biogene?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Asharein
W jakie gh celować - Imperial, Novoaux czy Biogene?


mam odłożone andro i novoaux i to wiem że działa (badania ) nie wiem jak imperial i biogenne
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62298
Miałem partię Andro, która śmigała pięknie, drugą niestety znacznie gorzej (ta bez kartoników), a Biogene pół roku temu było ok, nie wiem jak teraz. Dzięki.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Asharein
W jakie gh celować - Imperial, Novoaux czy Biogene?



Biopeptide lub Novoaux

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Novoaux badalem jakis czas temu i wynik podobny jak na aptece ale za krotko bralem aby wypowiedziec sie o dzialaniu, jedynie pod katem badan poszlo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium