SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
mm1986
Titana odpusc, teraz zalezy czy masz pewnosc ze bedziesz mial ori AP i financje pozwola to AP, tak to dose chwalone, szczegolnie master e wiem ze dobry bo sam mam pare butelek.


Pewnie dlatego cena taka zaporowa. W takim razie Mastera wytypowałem. Szkoda że takie czołówki jak kiedyś są teraz kręcone. Z Dose mam dobre wspomnienia ale ze starym. Prop robił straszliwie ale i urywał dupę.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
Galaxy Pharmaceuticals - enan i meta. Polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mastera E bierz smialo dose.
Tren cyber na pewnotaki sam, sadze, ze oganizm lepiej sie przyzwyczail do saidow dlatego takie odczucie.
Z nexium przeciez bylo do przewidzenia taka akcja.
Galaxy jak dla mnie totalny kibel.


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2016-07-09 15:31:22

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
mm1986
Titana odpusc, teraz zalezy czy masz pewnosc ze bedziesz mial ori AP i financje pozwola to AP, tak to dose chwalone, szczegolnie master e wiem ze dobry bo sam mam pare butelek.

Mistrzu a ten master z nowej szaty czy starej? Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
MARIAN 17
nexium spada...

propek dwóch znajomych badało i jeden minimalnie lekko ponad nomre a drugi w normie, na 100mg e2d

info z dziś i rugie ztego tyg

sma sie dziwiłem czemu czuje sie zmeczonny i hvjowe samopoczucie, zwalałem na koncówe redu i obcine fatu w diecie do minimum, ale ejdnak wina moze byc po stronie propka...

niby forma idzie cąły czas na plus...ale jednak

te ciemne soki były ok, teraz na tych jansych taka lipa

od dzis wejdzie andorchem, bo mam 1 flakon z przed roku więc powinno byc git

a mastera zmieniam na genessis






Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-07-09 11:10:43
w temacie ze zdjeciami pisałes ze nie czujesz róznicy miedzy propem na ciemnym i jasnym oleju......

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2016-07-09 16:01:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nelsonek1987
mm1986
Titana odpusc, teraz zalezy czy masz pewnosc ze bedziesz mial ori AP i financje pozwola to AP, tak to dose chwalone, szczegolnie master e wiem ze dobry bo sam mam pare butelek.

Mistrzu a ten master z nowej szaty czy starej? Pozdro


Ja tesowałem starego mastera enana dose działał bardzo fajnie oraz dekę z dose nawet niedawno, na stawy i fajnie działała.
Ogólnie dose brzydko wygląda jak dla mnie ale w środku jest to co ma być , a to chyba najistotniejsze.

Sam zamierzam się po urlopie zaopatrzyć w mastera dose , krótkie estry już mni edenerwują, a masteron to po testosteronie mój ulubiony steryd lubię jeszcze EQI boldenon , tylko ja bazuje na vetach, natomiast dobre firmy jako dodatki.
Powodzenia.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Deca z dose hicior, naprawde wzorowy nandrolone, wbilem z 50ml i calkiem gesty sie zrobilem mimo, ze trenowalem doslownie cyklicznie 2 tyg on, 2 tyg off

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
niedzwiedzio
MARIAN 17
nexium spada...

propek dwóch znajomych badało i jeden minimalnie lekko ponad nomre a drugi w normie, na 100mg e2d

info z dziś i rugie ztego tyg

sma sie dziwiłem czemu czuje sie zmeczonny i hvjowe samopoczucie, zwalałem na koncówe redu i obcine fatu w diecie do minimum, ale ejdnak wina moze byc po stronie propka...

niby forma idzie cąły czas na plus...ale jednak

te ciemne soki były ok, teraz na tych jansych taka lipa

od dzis wejdzie andorchem, bo mam 1 flakon z przed roku więc powinno byc git

a mastera zmieniam na genessis








Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-07-09 11:10:43
w temacie ze zdjeciami pisałes ze nie czujesz róznicy miedzy propem na ciemnym i jasnym oleju......

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2016-07-09 16:01:09



dokłądnie tak pisałem, ale zaczałem kolejny flakon ponad połowe poszło a od kilu dni samopoczucie mega spadło itp
dwóch znajomych co leca to samo badania potwierdziły....
wiec sam nie wiem
na początku wmawiałem sobie ze spadek samopoczucia bo koniec redu, ale sie chyba te dwie rzeczy nałozyły


MarcelQ
Deca z dose hicior, naprawde wzorowy nandrolone, wbilem z 50ml i calkiem gesty sie zrobilem mimo, ze trenowalem doslownie cyklicznie 2 tyg on, 2 tyg off



npp też? czy tylko długa deka?


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-07-09 17:06:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3851
Panowie tak na szybko który clen wybrać ap, nexium, vermodje, jest jeszcze jakiś chinol ale nie wiem co to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
tak dla ścisłości w spamie w dopingu pisałem że idę na badania
morfo rozjechane
bite od ponad 3 tyg cypio z royala , przeskoczyłem z andro z ciekawości bo ktoś piał że boli , u mnie zero dolegliwości
dawka tylko jaką wbijałem jest różna bo raz 500 week raz 750 week

ostatnia iniekcja w środę wieczorem , badanie w czwartek rano
dobijam flakon do końca i wracam na andro to wrzucę też badania z ostatniego wypustu androchemu
ale to też nie wcześniej niż 3-4 tyg po zmianie labu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium