SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1022
dokladnie jak masz dobre dojscie to orale od vermo sa b dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko jak poznac czy fake. Czy na kazdym blistrze jest zdrapka Z kodem? bo cos takiego gdzies widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1022
najwazniejszy jest nie fake dil , wtedy nie trzeba zdrapek , kodow itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1022
najwazniejszy jest nie fake dil , wtedy nie trzeba kodw , zdrapek itd jak cos to biale nie szare blistry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Witam , dostałem dziś Stanazazol firmy Altima Pharmaceuticals czy ktoś może coś powiedzieć więcej o tym winstrolu . Waga 85 kg wzrost 177 cm .Interesuje mnie Dawkowanie i Długość cyklu . mam 200 tabletek po 10mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
wektorek
kamilplnk
wektorek
Bije ktoś w chwili obecnej coś z Hypera?
bilemz 5miesievy temu suste i propa najlepszy towar jaki mialem potwierdzone badaniami..niestety dojscie mi sie skonczylo




Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-10-03 18:26:20


No wlasnie rok temu u znajomego lecial prop z winem i mowil ze rewelacja, to sie zastanawiam czy przez ten czas lab sie nie zepsul, jak to zazwyczaj sie dzieje.


tak z ciekawosci jaka to pelna nazwa labu ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 817
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
VakosPL
Witam , dostałem dziś Stanazazol firmy Altima Pharmaceuticals czy ktoś może coś powiedzieć więcej o tym winstrolu . Waga 85 kg wzrost 177 cm .Interesuje mnie Dawkowanie i Długość cyklu . mam 200 tabletek po 10mg

Jak Cie interesuje dawkowanie to zaloz nowy temat z ankieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1443
Panowie, jadł ktoś oxe z Central Pharm??
I jak oceniacie produkty tego labu??


Zmieniony przez - Homerras w dniu 2016-10-03 22:35:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium