SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166824

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
koko810
daj sobie spokoj z royalem gorszego wyrobu to chyba nie ma tym samym wspomagasz podj**kowiczow cybera


jak ze zdrapkami to działa
a kolega się myli ci co podrabiali cybera podrabiali też royala i kilka innych firm
lecz fabryka została zlikwidowana, był filmik na necie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
androchem bez zarzutu działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
lodzianin1
koko810
daj sobie spokoj z royalem gorszego wyrobu to chyba nie ma tym samym wspomagasz podj**kowiczow cybera


jak ze zdrapkami to działa
a kolega się myli ci co podrabiali cybera podrabiali też royala i kilka innych firm
lecz fabryka została zlikwidowana, był filmik na necie


dobry kit. Piszesz to z premedytacja czy nieumyslnie sam zostales wprowadzony w blad? z zdrapka czy bez zdrapki to jeden i ten sam royal i to oni podrabiaja cybera. zdrapki nie poprawia dzialania dziala tak samo chuyowo jak wczesniej bez kartonikow wiem bo jedli to u mnie. z jednego gara tlukli i tluka nadal royala nordica fejki cybera


Zmieniony przez - koko810 w dniu 2016-04-30 11:24:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7992
Czy ktos ma jakas opinie o Gen-shi Labs i Singani Pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
koko810
lodzianin1
koko810
daj sobie spokoj z royalem gorszego wyrobu to chyba nie ma tym samym wspomagasz podj**kowiczow cybera


jak ze zdrapkami to działa
a kolega się myli ci co podrabiali cybera podrabiali też royala i kilka innych firm
lecz fabryka została zlikwidowana, był filmik na necie


dobry kit. Piszesz to z premedytacja czy nieumyslnie sam zostales wprowadzony w blad? z zdrapka czy bez zdrapki to jeden i ten sam royal i to oni podrabiaja cybera. zdrapki nie poprawia dzialania dziala tak samo chuyowo jak wczesniej bez kartonikow wiem bo jedli to u mnie. z jednego gara tlukli i tluka nadal royala nordica fejki cybera



Zmieniony przez - koko810 w dniu 2016-04-30 11:24:11


Może ty jesteś bardziej zorientowany nie wiem.u mnie testy biją i działają. Dwie osoby z forum odpalaja trena to napiszą czy działa. A opinie z neta zlewam. Mnie interesują tylko opinie z reala.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
A jak pany z nową metka Phoenix niby canada bialopomaranczowe pudełko i blistry po 10tabs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
co myslicie o trenie z genamedu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
Tomek82_Wwa
Czy ktos ma jakas opinie o Gen-shi Labs i Singani Pharma?

W PL Gen shi wiekszośc podj**ki,a ori są drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
BombelWks
co myslicie o trenie z genamedu ?


Jesli org (wysokie/podlozne viale + holo) to bedziesz zadowolony z aceta i e rowniez. Foto org - https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s730.html
Jesli flakony jak w Atom Lab, Royalu czy fejkach Dose, Cybera to masz 100% fejka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Louie333
Jakie opinie o Black Panther? Chlopak od ktorego zawsze byl prima sort podeslal mi cos takiego. Mam dece, enana I suste. Ktos poleca, odradza?



Ponawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium