SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167532

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
kolo61spoko
keystone69 co do tego TITANA nie twierdze że kłamiesz bo to w końcu under może jakąś ostatnią zlewke dostaleś ( kto to wie ). Na logike skoro zaczyna titan gotować hgh to raczej nie psułby opinii na starcie ;)


Mi tez nie pasuja te wyniki bo mijaja sie z tym co sie dzieje...na to ich gh tez mam apetyt
1

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Mozliwe ze jest tak jak wspomnieli wczesniej babka przestraszyla sie wyniku. .. albo po prostu sie pomylila. W koncu to tylko ludzie ;) dla mnie wynik twojego badania jest zupelnie nie do przyjecia porownujac z tym Co sie dzieje u kumpli na tym underze no I u mnie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
barca_fc
Prop Bionishe? Ktos cos? kopie? warto?


Dobry propek.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Jak Bold Titan?

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
anima
jak tam enan i cypio PMP?



Slabo wypada. W ogole PMP to tanie gowno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1539
Kumpel bił bolda tytana 500 pozniej 750 e5d i tak po 12 tyg miał juz j**niecie i ladne z tluszczu schodził ale pozniej zaczął bić bolda solo bez testa i momentalnie dalo sie zauważyć spadki na sile
wiec mam wrażenie ze ten bold dziala ale nie przybijesz sie nie dowiesz

...Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5137
Ktoś co wie na temat Decabol 300 mg Star Labs? i Testabol 300 mg firma Star Labs ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1989
darowałbym sobie star labs. w ogóle śmieszna nazwa - Star labs - jak under dla celebrity %)

propek bioniche dobry, ale ma 150mg/ml wiec moze bolec. mnie boli wiec po kilku strzalach zrezygnowalem ogolnie mam problem z krotkim tesciem, wiec ciebie wcale bolec nie musi

Zmieniony przez - jovibon w dniu 2015-03-05 14:28:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61964
Juz tak nie przesadzajcie, ze wam w labach zmieniają wyniki.
W duzej ilosci przypadkow wlasnie po to chodzi sie na badania, zeby wykryc nieprawidlowosci.
Laborantki nic nie zdziwi, a na pewno nie wasze podwyzszone ilosci testosteronu.

A te wasze odczucia ktore w duzej mierze polegaja na niskim i wysokim libido%) dobrym zlym samopoczuciu.....niestety, ale im wieksza ilosc testa w tesciu tym libido jest mniejsze. I kazda znana mi osoba, ktora bije ma wlasnie takie odczucia. Duze ilosci towaru, czlowiek staje sie przymulony, libido liche, ale to juz kazdy powinien wiedziec dlaczego tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
Takie pytanie lepiej zarzucac RIP czy samego trena? Co lepiej bedzie dzialac?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium