SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Podstawy genamedu jak testy, deka, meta, wino działają super, szczególnie za taką cenę.


dokładnie jakoś do ceny bardzo odbra jesli chodzi o podstawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
OlekXXI
Tren Ace i Master tura genamedu też dobre. A Bolda ktoś bił ich?


ale tutaj juz bym postawil na cos bardziej sparwdzonego, treny nexiom kosza cały czas super, bold tez negatywnych opini nie miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
lk19991
Deka,bold,cypio, meta inj do wyboru ions, vertex, nexium, malay jaka kolejnosc labow wedlug was?


z Malayem styczności nie miałem reszte mogę spokojnie polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
spejson94
Witam
Winko na oleju, testował ktoś? odczuwalna różnica bolesności niż na mleczku? bo po genesis nie ma szans ruszyć ręką 4 dni taki ból, podobnie po nogach czy pośladach





Zmieniony przez - spejson94 w dniu 2018-11-07 15:51:09


Bioniche ma bardzo chwalone wino, zero dyskomfortu i wchodzi jak w maslo. Sam tylko na wodzie bralem wiec nie mam porownania.

artur1310
Witam wszystkich. Byl bym wdzieczny za info jak na dzien dzisiejszy stoi lab Malay Tiger. Warto brac? Dzieki z gory za jakakolwiek odpowiedz . Pozdrawiam


Bralem tylko 3 srodki z malaya w jednym produkcie, dzialalo wysmienicie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marianzulek
spejson94
Witam
Winko na oleju, testował ktoś? odczuwalna różnica bolesności niż na mleczku? bo po genesis nie ma szans ruszyć ręką 4 dni taki ból, podobnie po nogach czy pośladach






Zmieniony przez - spejson94 w dniu 2018-11-07 15:51:09


Bioniche ma bardzo chwalone wino, zero dyskomfortu i wchodzi jak w maslo. Sam tylko na wodzie bralem wiec nie mam porownania.

artur1310
Witam wszystkich. Byl bym wdzieczny za info jak na dzien dzisiejszy stoi lab Malay Tiger. Warto brac? Dzieki z gory za jakakolwiek odpowiedz . Pozdrawiam


Bralem tylko 3 srodki z malaya w jednym produkcie, dzialalo wysmienicie.

Brales tego mixa prop+npp+master?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
bigendriu
Panowie lecę andro, zastanawiam się nad sprawdzeniem bioniche, jak ten lab się sprawuje? na równi z andro czy jednak andro ma poprzeczkę wyżej niż bio?


bioniche dobry lab tutaj masz pewnosc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Ostatnie lata opieram się na andro bdb nie mam porównania do bioniche czy lepsze? Trzeba by samemu sprawdzic ja jestem zdania że jak coś hula to po co szukać złotych środków których nie ma

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3981
Kolejna sprawa, IGF- 1LR3 z Magnusa, jakieś opinie? Ktoś stosował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Takie środki to tylko apteka. nie ma dzialajacego igf bo do tego trzeba miec kolonie itp. Increlex to apteczny igf- jest bardzo niestabilny, potrzasanie, swiatlo moze zlamac wiazania, nie wspomne juz o temp. gorzej niz z aptecznym gh. A jakiś under miałby to produkować w cenie 10x mniejszej niż apteka? Żart.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513
Nexium działaja ich środki czy lepiej celowac w inne laby?

marsaw

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium