SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
naziwisko
ja jem andro obecnie i jestem zadowolony z winka. leci 60mg ed ale mysle zeby zwiekszyc :D

Jezeli takie dobre to po co zwiekszasz ?widocznie az tak superto nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Żeby było jeszcze lepiej. Logiczne ktoś pany oxe nexium osobiście jadł? Bo u mnie chłopak się przymierza k nie wie. Czy hajsu w błoto nie wyebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
krejtos1
Witam panowie. Bold Genamed czy bm?



Zmieniony przez - krejtos1 w dniu 2017-04-24 13:15:41


BM bierze dwoch znajmoch aktualnie i sa zadowoleni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
marco26
Panowie tesc enan Androchem,dose generic,bionishe,general europen,primus ray, ktora firma nie chinczyk i warta polecenia?


Testowany na kilku letnim mostku enan Bioniche oraz pod koniec Primus i wszystko dziala wzorowo.


asdatorro
Panowie pytanie mam odnośnie Bolda i Cypio, w co najlepiej celowac?
Do wyboru mam tylko Androchem, Bioniche lub GEP.


Bold i cypek Bioniche bite osobiscie. Polecam.


krejtos1
Witam panowie. Bold Genamed czy bm?


Zdecydownie BM. U mnie na pomorzu lab nr 2 jesli chodzi o jakies tam rankingi gadajac z ludzmi na silowniach czy tymi którzy startuja na zawodach.
Ja lece npp i jest az za dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
saly26
naziwisko
ja jem andro obecnie i jestem zadowolony z winka. leci 60mg ed ale mysle zeby zwiekszyc :D

Jezeli takie dobre to po co zwiekszasz ?widocznie az tak superto nie jest


juz ci kolega wyjasnil dlaczego, twoim tokiem myslania kazdy co wbija towar musialby stosowac te same dawki. na niektorych srodkach wyzsze dawki daja lepsze efekty jak np tren czy oxa, to samo z winem, dobrze toleruje wiec moge sobie pozwolic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
saly26
naziwisko
ja jem andro obecnie i jestem zadowolony z winka. leci 60mg ed ale mysle zeby zwiekszyc :D

Jezeli takie dobre to po co zwiekszasz ?widocznie az tak superto nie jest


Kolega bije 700mg week testa i mu wystarcza, robi postępy, ja tego samego testa 1,3g i dopiero zaczyna się dziać co twoje płytkie myślenie na to? Pewno ja mam wala a on nie?
Działanie towaru nie rozpatruje się tylko w kategorii pimp i antypimp, miej to na uwadze

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
Arkus P
saly26
naziwisko
ja jem andro obecnie i jestem zadowolony z winka. leci 60mg ed ale mysle zeby zwiekszyc :D

Jezeli takie dobre to po co zwiekszasz ?widocznie az tak superto nie jest


Kolega bije 700mg week testa i mu wystarcza, robi postępy, ja tego samego testa 1,3g i dopiero zaczyna się dziać co twoje płytkie myślenie na to? Pewno ja mam wala a on nie?
Działanie towaru nie rozpatruje się tylko w kategorii pimp i antypimp, miej to na uwadze

wlasnie widac ze ty plytko myslisz ze wiecej znaczy lepiej typowe myslenie seby z blokowiska a po drugie tu chodzi o ta sama osobe a nie o chlopaczka szczupaczka i slonia z zoo


Zmieniony przez - saly26 w dniu 2017-04-24 16:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
jest kilka środków które przy wysokim dawkowaniu pokazuja pazur u części osób , tak więc czasem jak ktoś ma ambicje sceny lub wyglądu dla siebie na tip top bierze konkretne środki w dużych dawkach
metka,wino,antek plus kilka innych

jeśli chodzi o oxe to na pewno szczerze mogę polecieć andro jadła moja żona i jej koleżanki

czekam na badanie z fotkami ale chłopak ma spięcie z nauka na studiach i czeka na wolny lab , pierwsze badanie zrobił na szybko i cos tam rozcięczył za dużo ale jakieś szczyty zgadzały się z oxą.
lecz już aby nie bić piany nad tymi oxami to dalej jestem zdania że to środek dla kobiet , osobiście raczej nigdy nie rozpisuje tego mężczyzną I za dużo ludzie oczekują po oxie , jakiś mały procent może rzeczywiście odczuwać dobrze oxe , ale patrząc kasa-efekty-uboczne to środek który słabo wypada w końcowym rozrachunku

powyższy wpis jest moim zdaniem oczywiście i jak ktoś chce niech sobie podjada oxę
cudowne opisy były dlatego że błednie masa osób kiedyś sądziło że oxa nie blokuje , wtedy fakt była by dość fajnym srodkiem
lecz oxa blokuje jak większość środków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Rozmowy poradził dalej nie będę, niestety kuleja podstawy a konkretnie czytanie ze zrozumieniem, zapewniam cie że jestem już na tyle doświadczony że wiem kiedy czegoś jest za mało bądź za dużo,
Sebe już znasz, poznaj jeszcze Janusza i Mirka a będziesz już mógł w pełni błyszczeć na forum,
sorry z off
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
krejtos1
Witam panowie. Bold Genamed czy bm?


Zmieniony przez - krejtos1 w dniu 2017-04-24 13:15:41


Cena/jakośc przemawia za Genamedem.

dmq92
Żeby było jeszcze lepiej. Logiczne ktoś pany oxe nexium osobiście jadł? Bo u mnie chłopak się przymierza k nie wie. Czy hajsu w błoto nie wyebie


Jadłem i według mnie dobra oxa.

prost4k

17kamil175
Panowie ktoś się orientuje jak peptydy typu ghrp-6 z euro-pharmacies ? Warto inwestować ?


Z euro nie biłem. Bawiłem się innymi popularnymi firmami w PL i najlepiej według mnie wypadły ghrp i cjc Nexiuma z nowych wypustów te w wersji zbrylonej.




Z pepków nexiium bedziesz zadowolony
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium