SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166385

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
j/w, prop u mnie wchodzi jak złoto, lece od dłuższego czasu nie zamierzam na nic innego zmieniać oceniam 5/5. Pozostałe soki & tabs z opinii ziomków z klubu lux, także warto sie trzymać tego laba

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
malay tiger clen tren enan cypio master warto celowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
wmichal90
malay tiger clen tren enan cypio master warto celowac?



+12lat na światowym rynku do czegoś ten lab zobowiązuje, także luz śmiało inwestuj

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
yoyo20
morose
Środki z Platinum Labs Master i Enan oraz Provinox Malaja stosował ktoś?


bije teraz enan platinum i mega mi dupe urywa, chyba chemik cos poj**al w garze, jeszcze nie trafilem na tak bolacego enana


Też tylko plusy słyszałem o tym labie,moze tobie akurat nie leży coś w nim.czasem tak bywa.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
krzykacz
wmichal90
malay tiger clen tren enan cypio master warto celowac?



+12lat na światowym rynku do czegoś ten lab zobowiązuje, także luz śmiało inwestuj



JW

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
lodzianin1
yoyo20
morose
Środki z Platinum Labs Master i Enan oraz Provinox Malaja stosował ktoś?


bije teraz enan platinum i mega mi dupe urywa, chyba chemik cos poj**al w garze, jeszcze nie trafilem na tak bolacego enana


Też tylko plusy słyszałem o tym labie,moze tobie akurat nie leży coś w nim.czasem tak bywa.


Może taka partia mi się trafiła, a sporo enanow wbiłem. Działanie jak najbardziej ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
skoro ci nie leży zmieniaj szkoda się męczyć ,daj ziomkowi niech wbije
ja tak miałem z firma x co inj to ból i piłki po strzale,kolezka nic
dałem mu połowę swojego flakonu wbił do końca i zero problemów a u mnie non stop lekki stan zapalny był
czasem tak bywa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 57
Będę kłuć alpha zeneca przez pół roku. Cypionate 750mg tygodniowo i deca durabolin 600mg tygodniowo. Do tego 200 mety. Co o tym powiecie, nie za duzo? Ktoś już tak robił? Ja 31 lat, ektomorfik 172cm, 81 kg, biceps 42 i na klatkę 130. To mój drugi cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
załóż swój temat z ankieta ten temat jest od czego innego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
krzykacz
wmichal90
malay tiger clen tren enan cypio master warto celowac?



+12lat na światowym rynku do czegoś ten lab zobowiązuje, także luz śmiało inwestuj


dzieki krzykacz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium