SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
a co z badaniami poszczegolnych firm ktore Łodziak wrzucał? temat ucichl czy po prostu gdzies przeniesiony jest kto cos wie ?

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic się nie uaktualniło, jest tylko to co było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
dzięki zioekt, fajnie jak by ktos sprawdzil ta firm bm bo wyglada bardzo fajnie a ciekaw jestem ile tam mg siedzi

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
niebawem kolejny wynik będzie , wiadomo to schodzi czasu
wcześniej czy później pewnie i to BM czy jak tam się w pełni ta firma nazywa będzie stestowana
ale to na pewno nie za szybko tam są teraz ze 4 inne firmy w kolejce
weszli wielkim boom na rynek to jeśli firma chce się utrzymać to pewnie to co lata powinno działać
kilka osób na pw się mnie pyta lecz ja jak czegoś nie wbijm to się nie wypowiadam
nie mam pojęcia jak , zaraz pewnie będzie sporo opinii
poza tym panowie badanie przed cyklem i po ok 3 tyg i wiesz na cym jedziesz ( testy) koszt nie wielki
bo opinie tutaj to jak to opinie działa wszystko i nic nie działą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 267
-żabO-
a co z badaniami poszczegolnych firm ktore Łodziak wrzucał? temat ucichl czy po prostu gdzies przeniesiony jest kto cos wie ?


samemu badać a nie liczyć na kogoś z forum, bo się można czasem rozczarować, wydając 20-30zł nie zbiedniejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
-żabO-
a co z badaniami poszczegolnych firm ktore Łodziak wrzucał? temat ucichl czy po prostu gdzies przeniesiony jest kto cos wie ?


Pamiętaj że są różne rozdania różne numery , serii. Teraz kumpel narzeka np na lekko przeterminowane, cypio alphy, a alpha raczej, zbiera bardzo pozytywne recenzje.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
wienia
-żabO-
a co z badaniami poszczegolnych firm ktore Łodziak wrzucał? temat ucichl czy po prostu gdzies przeniesiony jest kto cos wie ?


samemu badać a nie liczyć na kogoś z forum, bo się można czasem rozczarować, wydając 20-30zł nie zbiedniejesz


ja wrzucam podglądowo a o badaniach piszę wszystkim cały czas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Arkus P
wienia
jw, masz sprawdzone nie kombinuj. titana tez tutaj chwalili jak sie pojawił, gdy tylko sie okazał lipą na maksa to zamilkli, teraz BM papucie rwie


oddajcie kase za oxowine titana i lipną deke




Zmieniony przez - wienia w dniu 2015-11-21 18:48:05


Ale co ty chlopie porównujesz lab bm który ma rynku jest od lat do titana który nagle spadł z nieba a wcześniej nie istniał,
akurat lecę npp bm i jest bardzo dobre, wcześniej było andro i tez było bardzo dobre, kiedyś leciała alpha, tez bardzo dobra, leciało przed ap dose no i juz takie dobre nie było, także nie widzę podstaw do tej ironii


A skąd pewność że ten BM Polski to ten sam co lata już xx lat na świecie ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Ori BM ma zdrapkę ? Mi się trafiło bez prop i npp. No i nie mam naklejonego logo obok kodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Klepal ktos teraz suste titana?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium