SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Apteka zawsze będzie na 1 miejscu lecz patrząc na badania soków UG trzymają deklarowane stężenia .tutaj bardziej martwił bym się o zanieczyszczenia gotowych produktów UG .dlatego wolę trzymać się dużych UG które przywiązują wagę do tego ,lub przynajmniej mam taką nadzieję że tak jest ,duże UG dużo osób bada i jest szansa że są lepiej zrobione .

Lecz jeśli mial bym dojście do środków aptecznych i nie rujnowały by budżetu to oczywiscie brał bym aptekę.to jest plus ug-cena
Drugi plus to stężenia np deka w polskiej aptece jest 50mg/ml a cena ok 50 zł za te 50 mg no to już wychodzi ładna kaska przy biciu powiedzmy 600 mg tyg .do tego dochodzi objętość inj temat rzeka ,jak masz dojście i cię stać bierz aptekę.
Jak nie stawiaj na sprawdzone ug


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-08-08 22:16:03

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
właśnie o to chodzi,walisz undera i nie wiesz co naprawdę w nim siedzi,a jak wiadomo w najlepszych warunkach nie jest to robione,nie uważam też że wszystkie Ug obecnie są lipne ale moim zdaniem Ug kilka lat temu stały na lepszym poziomie,był Genamed,Dose,Alpha,Shree,Balkan,wszysto było git,teraz nawychodziło labów jak grzybów po deszczu a jakoś pozostawia wiele do życzenia


Zmieniony przez - bogdanobb w dniu 2018-08-08 22:21:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 959
lodzianin1
Apteka zawsze będzie na 1 miejscu lecz patrząc na badania soków UG trzymają deklarowane stężenia .tutaj bardziej martwił bym się o zanieczyszczenia gotowych produktów UG .dlatego wolę trzymać się dużych UG które przywiązują wagę do tego ,lub przynajmniej mam taką nadzieję że tak jest ,duże UG dużo osób bada i jest szansa że są lepiej zrobione .

Lecz jeśli mial bym dojście do środków aptecznych i nie rujnowały by budżetu to oczywiscie brał bym aptekę.to jest plus ug-cena
Drugi plus to stężenia np deka w polskiej aptece jest 50mg/ml a cena ok 50 zł za te 50 mg no to już wychodzi ładna kaska przy biciu powiedzmy 600 mg tyg .do tego dochodzi objętość inj temat rzeka ,jak masz dojście i cię stać bierz aptekę.
Jak nie stawiaj na sprawdzone ug



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-08-08 22:16:03


A ja uważam, że jest duża część młodych labów UG, która chce się przebić na rynku w związku z czym przykładają dużą wagę do jakości, sterylności i trzymaniu stężeń, bo doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jak zawalą któryś z tych czynników to tak jak szybko się pojawiły, tak szybko znikną z rynku. Oczywiście jest też część takich, którzy liczą na łatwy i szybki zysk, ale to już inna bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Dlatego trzymam się tego co sprawdzone ,wbijam czasem inne laby lecz dostaje to za free abym wyraził swoją opinię,jak bym miał wydać kaskę wrócił bym do labu który się u mnie sprawdzał.nie rozumie tutaj pytań w stylu panowie bilem firmę yyy była zaj**ista ale chcę spróbować xxx dziala ona?warto?
Nie zmienia się wygranego konia .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Każdy co chce się przebić musi się przyłożyć ,rynek bardzo szybko zweryfikuje srodki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 959
lodzianin1
Dlatego trzymam się tego co sprawdzone ,wbijam czasem inne laby lecz dostaje to za free abym wyraził swoją opinię,jak bym miał wydać kaskę wrócił bym do labu który się u mnie sprawdzał.nie rozumie tutaj pytań w stylu panowie bilem firmę yyy była zaj**ista ale chcę spróbować xxx dziala ona?warto?
Nie zmienia się wygranego konia .



Widzisz, jesteś w tej komfortowej sytuacji gdzie dostajesz sok na testy. Ale trzeba też wziąć pod uwagę ludzi, którzy nie mają takich możliwości, albo mają ograniczony dostęp do dobrych produktów. Pochodzą z mniejszych miast gdzie jest jeden, dwóch dilerów, którzy mają ograniczony asortyment. W pewnym momencie znikają oni z rynku, a pojawia się osoba nowa z nowym asortymentem(czyt. nowy młody lab). Co oni mają zrobić? Muszą spróbować czegoś nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bogdanobb
właśnie o to chodzi,walisz undera i nie wiesz co naprawdę w nim siedzi,a jak wiadomo w najlepszych warunkach nie jest to robione,nie uważam też że wszystkie Ug obecnie są lipne ale moim zdaniem Ug kilka lat temu stały na lepszym poziomie,był Genamed,Dose,Alpha,Shree,Balkan,wszysto było git,teraz nawychodziło labów jak grzybów po deszczu a jakoś pozostawia wiele do życzenia



Zmieniony przez - bogdanobb w dniu 2018-08-08 22:21:26


Dokładnie mam te same odczucia nawychidzilo tego pełno co z tego jak wszystko działa średnio te ug wyżej potrafiły działać super dose stare to do dziś mam odłożone i jak od czasu do czasu wkuje teścia dose to niebo a ziemia do innych teraz. Odrazu cały zarastam na plecach barkach mordzie w mig i teść w kosmosie. Alocha org to kosa 750 i linki zrywałem shre w swoim czasie to samo mega Tera niema takich ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W dzisiejszych czasach i mocy internetu trzeba być upośledzonym, żeby nie załatwić czego się chce . Czasem może zejść z tym trochę dłużej , ale załatwisz . I trzeba mieszkać w albigowej , i ćwiczyć w stodole , żeby nie mieć kontaktów .

Wiec jak piszesz Lodziak ma możliwość testowania tego czy tamtego ,
Dlatego ludzie tutaj się liczą z jego zdaniem i nie tylko jego .
Polecane laby sie sprawdzają , wiec po co szukać dziury w całym .


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-08 23:02:30

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
dugii2
bogdanobb
właśnie o to chodzi,walisz undera i nie wiesz co naprawdę w nim siedzi,a jak wiadomo w najlepszych warunkach nie jest to robione,nie uważam też że wszystkie Ug obecnie są lipne ale moim zdaniem Ug kilka lat temu stały na lepszym poziomie,był Genamed,Dose,Alpha,Shree,Balkan,wszysto było git,teraz nawychodziło labów jak grzybów po deszczu a jakoś pozostawia wiele do życzenia




Zmieniony przez - bogdanobb w dniu 2018-08-08 22:21:26


Dokładnie mam te same odczucia nawychidzilo tego pełno co z tego jak wszystko działa średnio te ug wyżej potrafiły działać super dose stare to do dziś mam odłożone i jak od czasu do czasu wkuje teścia dose to niebo a ziemia do innych teraz. Odrazu cały zarastam na plecach barkach mordzie w mig i teść w kosmosie. Alocha org to kosa 750 i linki zrywałem shre w swoim czasie to samo mega Tera niema takich ug


Teraz są lab które deklarują tyle i tyle mg i tyle maja .
Z tego co piszesz tamte musiały mieć lekko z górka .
Jestem takiego zdania .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Pisałem już tutaj, dla mnie bajki o tym, że kiedyś to było to zwykłe pieprzenie. Dziś jest więcej dobrych, a nawet przesypanych soków niż kiedyś, dostęp do hpcl jest łatwiejszy i tańszy, dostęp do prochu jest łatwiejszy i tańszy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium