SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167420

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po 2 tyg bicia 2 gramy już kable wszędzie wyłaziły. Chudszy bardziej wyraziste muecho. Po 3 tyg twardość lepsza i już czułem wydolność lepsza. W 5 tyg już super wydolność i kabli pełno i mięśnie twarde jak skała. Gdzie przy 750 musiałem czekać 8 tyg żeby poczuć to co w 3 tyg na 2 gramy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Nie chce siac tu gownoburzy ale wyglada na to ze janoshik jest legit (jordan peters tez uzywa tego typa placac bitcoinami)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrego bolda głównie poznaje po wydolności. Często brałem gdy niedosc że trenowałem na silce to dodatkowo 3 x sw to nie dozajechania na macie gdzie wszyscy już popadali leżeli że zmęczenia ją se dodatkowo wirek 30 m naparzalem z uśmiechem na gebie


Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2018-08-07 19:55:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety od jakiegoś czasu zrezygnowałem z bolda. Od czasu. Jak bold zbił mi estro do zera. Jeden wielki ból stawów. Tylko spadki zero siły nobo jak tu być silnym i nabitym jak ma się estro ooooo. Ari w tych boldach siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12658 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170790
Onar_Animal
Nie chce siac tu gownoburzy ale wyglada na to ze janoshik jest legit (jordan peters tez uzywa tego typa placac bitcoinami)





To że janoshik jest trefny to tylko słowa kogoś tam z forum, nikt nie pokazał żadnych nawet najdrobniejszy dowodów że to jest walek, więc póki co po twoim poscie na plus,
a że ludzie lykaja byle bzdury jak pelikany no to wiadomo że opinia wyrabia się expresowo
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Arkus P
Onar_Animal
Nie chce siac tu gownoburzy ale wyglada na to ze janoshik jest legit (jordan peters tez uzywa tego typa placac bitcoinami)





To że janoshik jest trefny to tylko słowa kogoś tam z forum, nikt nie pokazał żadnych nawet najdrobniejszy dowodów że to jest walek, więc póki co po twoim poscie na plus,
a że ludzie lykaja byle bzdury jak pelikany no to wiadomo że opinia wyrabia się expresowo


Grunt to jak ktos napisal wczesniej, wybiera sie laby ktore sa od lat na rynku, rzetelny kolega dal rzetelna opinie itd itp.. co do labow jak androchem czy nexium to bronia sie same. Onar
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Comodore
W który bold obecnie najlepiej inwestować? Do wyboru mam; Swiss, nexium i genesis. A może czegoś innego poszukać?


Wszystkie są Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Comodore
W który bold obecnie najlepiej inwestować? Do wyboru mam; Swiss, nexium i genesis. A może czegoś innego poszukać?


Ja bym szukal moderiona. Ostatnio testowalem na roidzie i wyszedl tak jak powinien. Sam bym sie na niego skusil gdybym bil bolda.

Poza tym sprawdzone: Bioniche, BM, shree i rowniez bdb.

Jedna wtopa z gotowancem ktorego dostalem od kogos w prezencie. Jazdy jak u Dugiego. Bole stawow, brak sily i sucha skora a estro zerowe.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Prolo apteka
Pon 200mg czw 200mg

Klepnie bardziej jak under domestic lab

Pon 250mg czw 250mg

???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Dannyboy1993
Prolo apteka
Pon 200mg czw 200mg

Klepnie bardziej jak under domestic lab

Pon 250mg czw 250mg

???


Chyba tematy pomyliłeś .
Widzę masz fobie na punkcie uderow Haha
Mysle ze nie .
Ale sprawdź na sobie .


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-07 23:14:52

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium