SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167001

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Jak się ma wino z firmy ep? Można łykać, czy lepiej coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
pajaczeq
krzykacz
peter007x
peter007
Biogene rHGH bral to ktos ?


Ktos to moze testowal ostatnio ?

Znam sporo osó co leci pepki i gh Biopeptide, złego słowa nie słyszałem o tym labie.




gh nie brałem ale pepów lepszych nie ma on Biopeptide sam osobiście biłem i wiele znajomych i każdy bardzo sobie chwali.


malo pepow widocznie wbijales zwykle chinol cjc i ghrp dziala lepiej wedlug mnie wbio jest tak samo jak w chinolach cjc 2mg ghrp 5mg tylko z etykietami zaszaleli i napisalo sie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5492
Dzieki Panowie, mam juz jasnosc, ze Biogene daje rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
piter..
pajaczeq
krzykacz
peter007x
peter007
Biogene rHGH bral to ktos ?


Ktos to moze testowal ostatnio ?

Znam sporo osó co leci pepki i gh Biopeptide, złego słowa nie słyszałem o tym labie.




gh nie brałem ale pepów lepszych nie ma on Biopeptide sam osobiście biłem i wiele znajomych i każdy bardzo sobie chwali.


malo pepow widocznie wbijales zwykle chinol cjc i ghrp dziala lepiej wedlug mnie wbio jest tak samo jak w chinolach cjc 2mg ghrp 5mg tylko z etykietami zaszaleli i napisalo sie wiecej


a bio to uwazasz ze proch skad ma

tak samo fajnie sie czyta co wybrac

stronga, blue, yellow topy, rip i inne gowna jeden chooy taka prawda, zmieniaja sie tylko pudeleczka i naklejeczki



Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-04-07 12:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Lasix
piter..
pajaczeq
krzykacz
peter007x
peter007
Biogene rHGH bral to ktos ?


Ktos to moze testowal ostatnio ?

Znam sporo osó co leci pepki i gh Biopeptide, złego słowa nie słyszałem o tym labie.




gh nie brałem ale pepów lepszych nie ma on Biopeptide sam osobiście biłem i wiele znajomych i każdy bardzo sobie chwali.


malo pepow widocznie wbijales zwykle chinol cjc i ghrp dziala lepiej wedlug mnie wbio jest tak samo jak w chinolach cjc 2mg ghrp 5mg tylko z etykietami zaszaleli i napisalo sie wiecej


a bio to uwazasz ze proch skad ma



:D:D:D

Tutaj jest kontakt do nich jak coś :D

Contact

Bio-Peptide Ltd.

Address:
22/F., Vita Tower
29 Wong Chuk Hang Rd.
Aberdeen
Hong Kong
Phone: (852) 2603 5184


Hong Kong to chyba gdzieś w USA :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
dajcie spokoj z tymi adresami co to za roznica co tam jest wydrukowane

ostatnio kumpel zamawia duze ilosci stronga to chinol wysyla mu oddzielnie naklejki bo nie nadaza tego naklejac i tylko pyta jakie chce napisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Lasix
dajcie spokoj z tymi adresami co to za roznica co tam jest wydrukowane

ostatnio kumpel zamawia duze ilosci stronga to chinol wysyla mu oddzielnie naklejki bo nie nadaza tego naklejac i tylko pyta jakie chce napisy


Ja o tym wiem doskonale :D ale jak usłyszałem o prochach z Chin to nie mogłem się powstrzymać :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
jak znajde to wrzuce badanie sprzed kilku tygodni pepow z biogene, niestety wyszly do dupy...ale czasem dzialaja jak to chinole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61959
zycie Ci niemile%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16061
Panowie jakie npp na obecną chwile?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium