SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166355

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13586
wolfidexter
Pb lab powiększył flakony na 12ml ciekawe czy dolali tylko oleju czy będą trzymać poziom. Master e się pojawił od nich ale 100mg/1ml i cena kosmos.
no ciekawe jak to teraz dziala. Ja wbilem kilka ich propkow i testoc to wszystko zawsze bylo ok. Ciekawe jak teraz, oby nic sie nie zmienilo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
ten test alphy zeneca juz był robiony też przez kogoś innego na roidzie i tez wyszło że w Npp była zwykla deca, wiec ja bym sobie odpuscił ten lab pod tym względem bo jak ktos sobie uklada cykl i dobiera sobie środki które chce mieć a nie które losowo ktoś nalewa i potem stwierdzenie deka to deka i ciesz sie że dziala.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Barti86
wolfidexter
Pb lab powiększył flakony na 12ml ciekawe czy dolali tylko oleju czy będą trzymać poziom. Master e się pojawił od nich ale 100mg/1ml i cena kosmos.
no ciekawe jak to teraz dziala. Ja wbilem kilka ich propkow i testoc to wszystko zawsze bylo ok. Ciekawe jak teraz, oby nic sie nie zmienilo:)


coś tam wbiłem z tego labu i było eleganckie ,chłopka ktorgo prowadzę leci na ich srodkach i jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Arkus daj znac prosze jak wypada dzialanie dhb z new gen bo kusi mnie ten srodek a cena przy 50ml nie wychodzi nawet drogo. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Te 50 ml butle są kuszące

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
daniel2237
Witam . Ludzie jaka tura bedzie si ? Kubera pharma , sis lab , biosira czy sports pharma niestety nie mam lepszego wyboru


Biosira bedzie dzialac.

kaczo
Aromasin z andro działa?


Dziala. Dawka taka jak apteki u mnie leci, roznicy nie widac.

CrazyLife13
Odp poniedziałek odpadalam cyk 1,5 g dece z bioniche 1,5 bold z moderion 2 g teskcia enan z. Bioniche i 60 mg . Biosira leciałem środki z. Bioniche moderion i biosira ale. Od nich decki bolda i halo jak oce o dnia e te produkty z tych Łabow


Dobrze.
U mnie leci juz po drugim flakonie deca/bold/sus z moderiona i zaczyna pazur pokazywac.

Arkus P
I ma tez od niedawna dhb, bold cypio, bold ace, cala minutę zajęło mi kompletowanie nowego zestawu do testow


Bold Acet inj czy oral?


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2018-09-24 07:17:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4878
dihydroboldenone coś wiadomo o tym środku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Acet inj maja, w oralu aceta to chyba tylko EAP mialo
Z cenami tych nowych boldow lekko pojechali, stezenia rozumiem, ze niskie, zeby dupy nie urywalo, ale cypio 100mg/ml jest prkatycznie w cenie undekanoata 250mg, gdzie proch jest w tej samej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
muszak14
dihydroboldenone coś wiadomo o tym środku?

Z squibb znajomi stosują i zadowoleni efektami jednak injekcje e2d muszą być.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
muszak14
dihydroboldenone coś wiadomo o tym środku?

Sporo mocniejsza prima, nie konwertuje do estro, suchy miesien.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium