SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
pajaczeq
marcingdz
Panowie jak jest z enanem z balkanu bo nie wszystkie kody wchodza z ampulek i sie zastanawiam co jest nie tak


Kody nie są żadnym wyznacznikiem jak tu nie jeden już pisał sto razy idź zbadaj sobie testa i będziesz miał dowód czarno na białym.


kupe lat temu biłem balkana , w czasach kiedy tylko jedno zrodlo bylo . wszystkie kody zawszewchodzily

czy to w balkanie czy alphie ..

potem weszly te kopie ktore nie odbiegaly wygladem od ogr ale kody juz nie wchodzily ....
na ta chwile jest kilka wersji czy to balkana czy alphy
balkan luzem blk w opk itp

po to są kody zeby mowily o orginalnosci towaru a nie o jakosc - to sa dwie rozne sprawy

alphe zawsze mialem z dzialajacymi kodami balkana rowniez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
zioekt
tutifruti124
W co obecnie celowac? Alpha pharm, cyber, genesis, genamed, nexium?

A w jaki środek? Bo wszystkiego nie biłem z każdego labu to aż tak nie pomogę, ale może coś konkretniej to może akurat
ale ogólnie:: cyber, genesis, nexium, AP, genamed. Najwięcej z cybera i genesisa biłem dlatego tak ustawiłem kolejność.


Bold, susta, prop, winko tabs, tren ace, antek i npp. Taki zestaw heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tutifruti124
zioekt
tutifruti124
W co obecnie celowac? Alpha pharm, cyber, genesis, genamed, nexium?

A w jaki środek? Bo wszystkiego nie biłem z każdego labu to aż tak nie pomogę, ale może coś konkretniej to może akurat
ale ogólnie:: cyber, genesis, nexium, AP, genamed. Najwięcej z cybera i genesisa biłem dlatego tak ustawiłem kolejność.


Bold, susta, prop, winko tabs, tren ace, antek i npp. Taki zestaw heh

cyber ma rewelkę ace, choć nie biłem już uhuhu trenu, antka nigdy z niczego nie jadłem, npp cybera biję aktualnie (kumpel genamed i dam mu cybera, żeby powiedział co jak czuje, ale na genamedzie elegancko mu idzie), wino tab jadłem genesisa i vermodje ostatnio, przechodziłem z jednego na drugie, jak by vermo lepsze, ale to dla tego że pewnie bf się zmniejszył, to i sylwetka bardziej sucho wyglądała. Kiedyś jadłem też wino AP i cybera oba si, z małym plusem dla cybera, ceny pewnie będą takie same, więc w sumie obojętne. Prop wszystkie bite, raczej śmigały podobnie, choć z każdego na każdy nie przechodziłem to ciężko powiedzieć o różnicy, bo badań też nie robiłem. Skończę resztkę cypka to wejdę na sustę albo t400 cybera, chyba że po drodze wbiję octagona t400 bo też mam. W sumie za wiele nie pomogłem, ale inni też moga się wypowiedzieć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
tutifruti124
zioekt
tutifruti124
W co obecnie celowac? Alpha pharm, cyber, genesis, genamed, nexium?

A w jaki środek? Bo wszystkiego nie biłem z każdego labu to aż tak nie pomogę, ale może coś konkretniej to może akurat
ale ogólnie:: cyber, genesis, nexium, AP, genamed. Najwięcej z cybera i genesisa biłem dlatego tak ustawiłem kolejność.


Bold, susta, prop, winko tabs, tren ace, antek i npp. Taki zestaw heh


Z tych co bilem i polecam:
Bold bioniche
Susta pakol-nie wiem ile tego wersji ale moj dil mial rewelacyjna
Prop bioniche
Wino biosira
Trenu nigdy nie bilem samodzielnego
Antek: biosira, bioniche byl chyba slabszy a alpha to wogole smiechowka mi sie trafila
Npp: bilem tylko jedna ktorej juz nie produkuja.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-10-22 11:50:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
T400 Cyber fajnie kosi ale boli w h.uj po pewnym czasie staje sie to uciążliwe i jakoś nie przechodzi z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wszystkich boli czy tylko Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
Moi znajomi tez bili i opinie takie same - no ale spróbuj sie przekonasz- ale działanie wzorowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
wiem ze troche z dupy foto, ale znalazlem na jednym z for, fotke tego ufc na ktore kazdy niby narzeka, ze cos tam plywa w butli, jakis syf jest i z tego co widac kapsel tez sie trzyma, chociaz mozna takie foto zrobic i po zdjeciu kapsla....

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
Ktoś teraz stosuje, stosował tren a od Nexium? Jak opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
Genamed wez lecę ciągle npp miazga prop ok.


Zaraz będzie że pimp



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2016-10-22 09:35:23



nom jak coś tańsze to pimp heee a npp genameda jest super lepsze niz spro tu wypimpowanych droższych firm nie ma podjazdu do npp geameda taka prawda
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium