SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
teraz duzo swissa u mnie lata :)jak najbarziej chwalony jest sam jade na tym ale dopiero poczatek wiec czekam na efekty

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170784
Jeśli cokolwiek ci to da to teraz bije dece i cypio swissa i lux, działa bardzo dobrze, nie brakuje nic w amp, zero bólu

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
Arkus P a zawartosc swissa masz bardzo rzadkie i jasne ? bo u mnie tak i to mnie troche tak zastanawia ale wiadomo wyglad to niewyznacznik chlopaki chwala wiec mysle ze bede zadowolony

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kogucik89
Z jakiego panu szukać oxe że zminimalizować możliwość trafienia podroby.
I jaka firmę byście polecali jako "przodoenika"
Mam dostęp do większości a każdy swoje chwali.
Swiss nexium malay pmp bionische Pharma Genesis Cyber Vertex genamed




Z w/w Bioniche
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
dexter79
Arkus P a zawartosc swissa masz bardzo rzadkie i jasne ? bo u mnie tak i to mnie troche tak zastanawia ale wiadomo wyglad to niewyznacznik chlopaki chwala wiec mysle ze bede zadowolony


Zauwazylem ze rzadkie soki zawsze sa jasne, poza trenem rzecz jasna. Wiec to chyba kwestia skladnikow uzytych do procukcji. Te ciemnejsze zawsze byly gesciejsze.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Kogucik89
Z jakiego panu szukać oxe że zminimalizować możliwość trafienia podroby.
I jaka firmę byście polecali jako "przodoenika"
Mam dostęp do większości a każdy swoje chwali.
Swiss nexium malay pmp bionische Pharma Genesis Cyber Vertex genamed




Z w/w Bioniche



no wlasnie jak to z tym srodkiem w nexium ??? chrupie ktos mam zamiar kupic ture/winko i moze wlasnie oxe zrobic zapas i miec spokojna glowe wtedy wiadomo ze nic sie wszafie nie popsuje i wypust sie nie zmieni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
pavlog89
miczelx
strona dziala normalnie, sprawdzanie kodow rowniez
wszystko jest bez zmian, poza transportem do PL i brakiem w tabletkach




Zmieniony przez - miczelx w dniu 03/12/2017 12:33:46


ponoć juz maszyna nareperowana :)


ponoc tabletek nie bedzie poki co

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Flooky
miczelx
strona dziala normalnie, sprawdzanie kodow rowniez
wszystko jest bez zmian, poza transportem do PL i brakiem w tabletkach





Zmieniony przez - miczelx w dniu 03/12/2017 12:33:46


A kto mówi o Polsce :)

no np ja mowie o Polsce w UK normalnie bez zniam jak juz nadmienilem

Zmieniony przez - miczelx w dniu 03/12/2017 19:52:53

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Jak to mówią o głupim mowa dostałem teraz wiadomość ze wszystko ruszyło i nie mów mi ze było ciagle produkowane bo jak zliczyć to koło półtora miesiąca była przerwa do dziś Zioekt ceny jakie mam byś się zdziwił ale nie mówimy tu o cenach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
Lordwais
dexter79
Arkus P a zawartosc swissa masz bardzo rzadkie i jasne ? bo u mnie tak i to mnie troche tak zastanawia ale wiadomo wyglad to niewyznacznik chlopaki chwala wiec mysle ze bede zadowolony


Zauwazylem ze rzadkie soki zawsze sa jasne, poza trenem rzecz jasna. Wiec to chyba kwestia skladnikow uzytych do procukcji. Te ciemnejsze zawsze byly gesciejsze.


Zgadzam sie z tym ale swiss ma wyjatkowo jasna barwe i gestosc.Ale wiadomo to nie wyznacznik :) duzo firm przerabialem wszystko amp bo we flakony sie nie bawie to pierwszy raz ze swissa widze az tak jasne ale niewazne. dziala chwala i to sie liczy.u mnie sie rozkreca wiec za jakis czas bede mogl cos wiecej powiedziec

dexter

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium