SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167362

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Shooterd
Wnc, jak tam forma teraz? Bo pamiętam Cie ze starych czasów i było dobrze .

Co by nie spamowac: Titan, Alchemia, Euromed, Galaxy w moim regionie (małopolskie/slaskie) działa bez zarzutu. Z Titana jedynie tren ace slaby, z Galaxy mieszane opinie co do wina. Biosira tabsy: antek, meta, wino bdb. Oxa i halo lipa.



Zmieniony przez - Shooterd w dniu 2015-06-20 01:44:52



Kiedyś byłem młodszy , to ylwetka była fjna, teraz choruje na CU chorób autoimmunologiczna , mam 44 lata , to forma do dupy na animalu niektórzy trole , nigdy tego nie potrafili zrozumieć że w tej chorobie nie da sie mieć jakiegoś konkretnego bfu. Z siłą natomiast jak mam remisje choroby jest nie najgorzej , nie chcę dalej spamować bo topic nie jest od tego .......................... Co do firm które, wymieniłeś u mnie w okolicy nie są zbyt popularne, alchemia kiedys była i opinie na temat tych firm są głęboko podzielone. Jak bym miał wybierać z tych firm to alchemia oprócz oxandrolonu tam siedzi kreda i euromed kilka pozycji, z tym że moja opinia może nie być całkowicie , obiektywna tak jak pisałem bo moje informacje są szczątkowe.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8190
Lab : Androxen , działa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sredniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
testowal ktos oxe, mete, prop-phen, tri-para z titana?

podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1044
johan4891
sorki, nie wiem czy to pytanie na ten dział?? dzis zrobiłem 4-tą iniekcje prop 100mg + npp 75mg e2d prop mam z Britisch dragona a opinie wszyscy wiedza jakie sa.... chciałem isc zrobić badania na poziom testa, pytanie czy powinienem zrobić je w dzien iniekcj czy 24h pozniej???? jaki poziom testa bedzie swiadczył ze prop jest ok???

dzis zrobilem badania po 5 iniekcji
Wyniki:
↑ 5596,00 ng/dl249,00 — 836,00
Czy po 5strzalach 100mg e2d taki wynik jest zadowlalajacy i pozwala stwierdzic ze towar ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba było kontynuować swój temat https://www.sfd.pl/jaki_poziom_testa_po_propie-t1079388.html, a dwa jeżeli górna granica norm jest 800 a ty masz 5000, to jak myślisz? Tak na zdrowy rozsądek Podpowiem Ci że te 5596 to górna granica skali laboratorium, a ↑ oznacza że gdzieś ponad nią jest Twój wynik.

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-06-20 12:36:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1044
zioekt
trzeba było kontynuować swój temat https://www.sfd.pl/jaki_poziom_testa_po_propie-t1079388.html, a dwa jeżeli górna granica norm jest 800 a ty masz 5000, to jak myślisz? Tak na zdrowy rozsądek Podpowiem Ci że te 5596 to górna granica skali laboratorium, a ↑ oznacza że ponad nią jest Twój wynik.

napisalem tu bo pomyslalem ze ktos z tego dzialu moze byc zainteresowany wynikiem badania
a co do wyniku to prosilem babke zeby rozcienczyla wynik bo kolega byl tydzien przedemna i mu dali skale tylko do 1500.
Ale jest mozliwosc ze rozcinczyli raz i znow wynik siegnal gornej granicy.
a ta strzalka do gory nie ma sie co sugerowac bo jak robilem morfologie to przy kazdym wskazniku powyzej "widełek" byla taka strzalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Taka strzalka oznacxa ze wynik jest ponad norme.
> cos takiego znaczy, ze nie podano dokladnego wyniku, tylko jest wiecej niz wskazany rezultat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktore cypio najlepiej: genamed/alpha/british dragon ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
rnz
ktore cypio najlepiej: genamed/alpha/british dragon ?


Jeśli BD new amp 1ml to wybieraj pomiędzy Alpha a BD.

Jeśli ten BD co możesz mieć to jakiś Eu klon 10ml to tylko Alpha.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium