SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166547

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2395
Witam spotkał się ktoś z labem Magnus pharmaceutical
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
jak clinic pharmax stoi ? ogolnie ? chociaz szczegolnie mi chodzi o deki/treny/mastery

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Cały czas mam bolda który mi zabił estro, kto chce z niedowiarkow podeślę niech sobie zbada i sam się przekona, jeśli coś po 2 tyg i 4ml zbija tak drastycznie estro to musi to być coś mocnego i nie uwierzę że tylko na mnie tak zadziałało a powoływanie się na prosow? No proszę was, znam takiego jednego co wygląda jak pro bb i co? Gość nie ma pojęcia o saa odżywianiu, wszystko dostaje na tacy od swojego trenera i tak jak Lodziak wspomniał o vecie w którym nie było bolda a relacje użytkowników byly super, tak i ten gość bijacy 5 środków na raz moze śmiało stwierdzić że każdy z nich kosa bo robi go pieknie


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-03-25 14:38:32

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jedyne co przychodzi na mysl ze zamiast bolda ktos dal mastera

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Arkus P
Cały czas mam bolda który mi zabił estro, kto chce z niedowiarkow podeślę niech sobie zbada i sam się przekona, jeśli coś po 2 tyg i 4ml zbija tak drastycznie estro to musi to być coś mocnego i nie uwierzę że tylko na mnie tak zadziałało a powoływanie się na prosow? No proszę was, znam takiego jednego co wygląda jak pro bb i co? Gość nie ma pojęcia o saa odżywianiu, wszystko dostaje na tacy od swojego trenera i tak jak Lodziak wspomniał o vecie w którym nie było bolda a relacje użytkowników byly super, tak i ten gość bijacy 5 środków na raz moze śmiało stwierdzić że każdy z nich kosa bo robi go pieknie



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-03-25 14:38:32


Arkus to bij inny bold i tyle ja bilem PRL i Bioniche i nie narzekałem.
Nie mam zamiaru sie z Toba sprzeczać bo uwazam Ci za goscia z dobra wiedza i empatycznego z duzym dystansem do siebie czego paru osobom tu brakuje... moze tez genetyka ma tu znaczenie jesli chodzi o te EQ. .Zaluje ze dluzej nie pocianalem tego srodka. No nic jeszcze sa inne dobre anaboliki wiec rzeba sobie radzic, Primka tez zdaje sie dobra alternatywą ale cena duzo wyzsza i trzeba tez z 800mg przybic ew a stezenie 100mg/ml to ładnie tego trzeba wbijac ed do tego jakis tesc i deka...
Na ta chwile nie zawracam sobie glowy bo redukuje na srodkach tylko z Bioniche i Yohimbinie, rhgh Biogene i T3 Uni i wszystko idzie jak trzeba. W koncu trzeba dziennik zaczac bo tak na słowo to malo kto tutaj wierzy,


MarcelQ
Jedyne co przychodzi na mysl ze zamiast bolda ktos dal mastera


Nieoplacalne i bez sensu raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
cyklon00
jak clinic pharmax stoi ? ogolnie ? chociaz szczegolnie mi chodzi o deki/treny/mastery


testy,npp,tren krótki działają na pewno dobrze
orale również te co wyszły met,wins i tura

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
MarcelQ
Jedyne co przychodzi na mysl ze zamiast bolda ktos dal mastera


Mastera nigdy nie bilem więc nie potrafię się odnieść do tego ale czy master ma taką zdolność żeby zbić estro z 2x górna norma poniżej możliwych pomiarowych labu? Jeśli to indywidualna sprawa to ok ale też nie słyszałem nigdy żeby master miał aż taki wpływ na estro,
zresztą trudno, nic ta gadka nie zmieni, przydały by się jakoś konkrety w postaci badań itp a że bold to środek wetenaryjny to raczej niczego takiego nie doczekamy

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Bold dobry na mase, apetyt po nim przeokrutny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
marianzulek
Bold dobry na mase, apetyt po nim przeokrutny.


z apetytem to bzdura nie u każdego wystepuje tak samo jak clen u części nie podnosi temp ciała

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nie u kazdego czyli nie do konca bzdura u mnie wzmaga go znacznie. Zachowuje sie przy stole jak swinia przy korycie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium