SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
bigendriu
Deka z Malaya czy Platinium? i lepiej bedzie T400+Deka z Malaya czy Cypio/Enan+Deka z Platinium? który lab lepszy? :)



Oba laby są pewne. Ja z tego co brałem z MT nie narzekałem. Aktualnie jestem n apropie z Platinium, więc brałbym aktualny lab czyli mix Platinium. Z tym, że tam jest 350mg/vial, więc jeśli chodzi o konkretne 400mg/ml to oczywiście Malay.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
pawel515
czy w hgh biogene siedzi gh?


Sam kiedyś korzystałem i mogę polecić, szkoda tylko że budżet nie pozwala bawić się dalej z hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
krzykacz
bigendriu
Deka z Malaya czy Platinium? i lepiej bedzie T400+Deka z Malaya czy Cypio/Enan+Deka z Platinium? który lab lepszy? :)



Oba laby są pewne. Ja z tego co brałem z MT nie narzekałem. Aktualnie jestem n apropie z Platinium, więc brałbym aktualny lab czyli mix Platinium. Z tym, że tam jest 350mg/vial, więc jeśli chodzi o konkretne 400mg/ml to oczywiście Malay.


Też aktualnie jade platinium i jest to susta 350mg i prop 125mg bite co 3 dni w jednej pompce i nie narzekam, ale z Malaya nigdy soków nie brałem stąd moja ciekawość do tej firmy a w szczególności T400 i deka którą będę pizgał za pół roku, jednak wole już co nie co opinii pobrać by później wybrać pewniejszy lab, a deke którą wybrać? Malay czy Platinium?


Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-10-16 17:27:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lecisz na Platinium to trzymaj się dalej Platinium

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
Cześć. Czy npp, enan i tren z nexium bd dobre? jakie laby polecacie od siebie z tych produktów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
BasketPro
Cześć. Czy npp, enan i tren z nexium bd dobre? jakie laby polecacie od siebie z tych produktów?



Enan jakąś aptekę jeśli masz dojście. Z ugl pewne marki to z pewnością będzie Bioniche, BM, Platinium, Alpha czy Malay - tutaj też blendy masz chyba ze wszystkim o co pytasz akurat.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11480 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138968
BasketPro
Cześć. Czy npp, enan i tren z nexium bd dobre? jakie laby polecacie od siebie z tych produktów?
nexium bdb...bierz śmiało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Robię zapasy. Antek, deka, enan tren, tren acet, master....

Do wyboru Shree, Alpha, Malay Tiger, Swiss Remedies

W co celować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
BasketPro
Cześć. Czy npp, enan i tren z nexium bd dobre? jakie laby polecacie od siebie z tych produktów?


Tak, bardzo dobre, bedziesz zadowolony z Nexiuma.

Blackers
Panowie a jeszcze jak cypionat i bold z ganamed? Może ktoś ma porównanie z nexium który lab stosunkowo lepszy odnośnie tych dwóch środków


Genamed ma dobry towar, sporo sie tego wbilo i nie mozna bylo narzekac na ich srodki. Cena wzgledem jakosci bardzo atrakcyjna, lab warty zainteresowania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po miedzy nexem a genem niema Ruznicy bilem sporo środków tych firm a cenowo tak naprawdę ruznosci się o 2 hlebki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium