SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167254

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
lordknaga
ja mam takie samo stwierdzenie, kiedys na poczatku przygody z saa, bilem bolda ktory 'dzialal napewno' 16tyg i na samym testo ktory z nim lecial zrobil bym to samo chyba tylko bym mial wiecej kasy w portfelu... powiedzialem nigdy wiecej! teraz chcialem mase robic i mowie lajt starcik dam bolda i podbije dawke pozniej, naczytalem sie wszedzie kazdy poleca 1/2 znajomych robi na tym mase i kazdy chwali, a tu ch** dalej kupa, teraz oficjalnie sobie sam mowie ze lepiej sobie kupic 2kg izolatu i lepszy przyrost bedzie niz tego bolda czytasz pozniej ze musisz walic 2g i conamniej 20tyg cykle to ile flaszek tego trzeba, juz lepiej trena enana czy dluga deke i cie 500mg week porobi lepiej niz 3g bolda no ale to srodek 'na jakosc' i z deki miesien nie bedzie taki jak na boldzie, tylko inny



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-12-02 01:03:59


bo po środkach typu bold/oxa/primka/tura nie ma co się spodziewać łaaał to delikatne środki
w długim dawkowaniu w sensownych dawkach mają swoich zwolenników

ktoś podjada 30 oxy czy tury i pisze że lipa , niech poczyta jak te środki mają działać
to nie test czy metka a później pisze bzdury

mega tani i mega skuteczny cykl to deka z testem
masz kaskę dołóż gh/slin/tarczycowe i będzie łaaał

i wcale nie potrzeba tutaj końskich dawek , znam chłopaków starej daty to ich cykle to 400/500 deki i do 750 testa
nigdy tego nie przekraczali , a część z nich stała na scenie lata wstecz
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
lordknaga
ja mam takie samo stwierdzenie, kiedys na poczatku przygody z saa, bilem bolda ktory 'dzialal napewno' 16tyg i na samym testo ktory z nim lecial zrobil bym to samo chyba tylko bym mial wiecej kasy w portfelu... powiedzialem nigdy wiecej! teraz chcialem mase robic i mowie lajt starcik dam bolda i podbije dawke pozniej, naczytalem sie wszedzie kazdy poleca 1/2 znajomych robi na tym mase i kazdy chwali, a tu ch** dalej kupa, teraz oficjalnie sobie sam mowie ze lepiej sobie kupic 2kg izolatu i lepszy przyrost bedzie niz tego bolda czytasz pozniej ze musisz walic 2g i conamniej 20tyg cykle to ile flaszek tego trzeba, juz lepiej trena enana czy dluga deke i cie 500mg week porobi lepiej niz 3g bolda no ale to srodek 'na jakosc' i z deki miesien nie bedzie taki jak na boldzie, tylko inny



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-12-02 01:03:59


Bo taka jest prawda. Ja osobiscie do Boldka nie wroce juz nigdy, bylo to bodajze 3 podejscie, tym razem dawki naprawde porzadne i towar pewniak i jak pisalem wyzej, szalu nie ma. W sensie, mozna zrobic to samo o wiele taniej i bijac o wiele mniej ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Panowie czytając wasze opinie widzę że osoby wiarygodne podają firmę andro, a że zmieniam dila to mam i androxen i androchem i nie wiem o jakim andro piszecie

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
androchem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
dzieki

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Panowie. Enan i npp. Mam dostęp do primus i BM, przy czym BM zdecydowanie taniej. Co warte uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakieś opinie o Clinic pharmax?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
conan85
Panowie. Enan i npp. Mam dostęp do primus i BM, przy czym BM zdecydowanie taniej. Co warte uwagi?



Oba laby są pewne.

Z Primusa lecę propa i clen inj, a z BM trena hexe. O to co pytasz enan/npp z obu labów dobre słowo się słyszy. Jakość taka sama, dobra, inj wchodzą gładko. Jeśli BM jest tańszy to po prostu zaoszczędzisz trochę grosza na więcej towaru lub na inny towar. Także bierz BM

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
bilem npp z bm i jak najbardziej polecam, cena tez byla fajna.


lodzianin1 - tez raz w zyciu oxe bralem na wycince 50mg i tez pewniak niby byl i wiecej nie wezme, poprostu srodek nie dla mnie bo roznicy nie widzialem w tym roku robiac redu bez niej, wiec zaoszczedzilem i zgadzam sie z twoim postem w 100%, dawki jakie podales to dla mnie najwyzsze jakie bralem u mnie na silce sa te patyczaki z mens physique to pod zawody brali wiecej niz ja, w ogle nie ogarniam jak tutaj ludzie pisza ze wala po 1.5g testo czy 300mcg clenu, to ostro musi byc organizm zajechany...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium