SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166751

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
polowoda
z czego propka polecacie


Teraz biję Nordic i jest bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
A cypka z nordica i mastera z nordica ktos bil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Cypka biłem, świetny cypek, potwierdzony badaniami (o odczuciach nie mówię), z innych bitych osobiście: npp, enan, mix bdb. Master w fazie testów, ale zapowiada się git

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2015-05-30 11:05:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
prop z nordica też ładnie klepał.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
No to wporzo, bo u mnie tez chwala wiec zakupilem pare buteleczek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Co konkretnie zakupiłeś? Maja oni orale w ofercie czy nie , bo nawet się nie zagłębiałem w temat. Ja jeszcze mam tren ace ale nie testowany.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
O oralach nic mi nie wiadomo, ja mam cypka oraz mastera, opinie w moim srodowisku bardzo pozytywne, mimo wszystko za jakis czas wybieram sie na badanie testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
To jak z tym trenem ace testował ktoś z Alphy, Shree i Cybera jest między nimi odczuwalna różnica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeśli chodzi o treny ace i enany bo sobie robiłem mixa ace +enan to ja sobie chwaliłem cyber i androchem. Shree ma bardzo dobre produkty właściwie miało bo podobno zniknęło z polski ale tren z opini znajomych wyszedł im średniak i był stosunkowo drogi. Metka i cypio ze shree działały wzorowo , ale w moich okolicach jest już nie do dostania shree.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
clen balkan czy db?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium