SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12158683

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
temat MAGNUSA uwazam za zamkniety juz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Panowie co robicie w SYLWESTRA ? ja klate i biceps hehehe

a na powaznie: przygotowani juz jestescie ? fajerwerki kupione ? sexowne ciuszki dla kobiet kupione ? albo i dla mezczyzn jak kto woli :D


Zmieniony przez - Polygon0606 w dniu 31/12/2018 21:33:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
lodzianin1
jaki sens producent miał by w zaniżaniu mg na etykiecie a sypaniu więcej do flakonu?
bo też nie kumam


Wiele razy mialem wrazenie ze ug jest mocniejsze niz apteka... Jednak nie osadzam bo nie wiem co za sens...

Polygon0606
Czy Wy nie ogladaliscie polskich kultowych filmow ? :)

To tekst z filmu - myslalem ze zrozumiecie :)

Temat Magnusa sie troche zakrecil i sam chyba nie rozumiem o co chodzi :)

Nie pije no sylwestra spedzam z 3 letnim synkiem, wiec szykuje sie do pokazania jemu pierwszy raz sylwestra - fajerwerki. Wczesniej spal juz w sylwestra.

Z doskoku pisalem wiec dlatego male zamieszanie.

Przepraszam Panowie.




I to jest jeden z niezapomnianych sylwestrow
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
To tak jak pytania: ile jest cukru w cukrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20509
Apaxal-pharma testuje ktoś od nich środki?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Osobiscie nigdy nie slyszalem o nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 780
Apaxal ? Osoboscie nie testowałem ale Kiedys na osiedlu u mnie sie pojawiło takie coś i nie narzekali z tego co pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Npp swiss opinie jakieś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34855 Napisanych postów 89813 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 939906
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Swiss bardzo polecane w UK - duzo ludzi to bierze w Angli.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium