SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Sławków


Fotki w dziale DZ, nie tutaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sławków 8 latek na forumiu i nie wiesz gdzie fotencje ładować
o ło tu: https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s626.html#post7 

edit:
Sory Krzyku równo my pisali.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-03-02 12:20:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
lodzianin1
krzykacz
ziki2000
BM primke w tabsach ktos juz zaczyna chrupać ??



Testerów to niewielu znajdziesz akurat tej pozycji. Niewielu się złapało za prime czy trena tbl bo to niszowe środki, ale tych co znam i wiem, że brali to zadowoleni z działania więc i w przypadku nowych orali z BM można śmiało wchodzić.


jak dla mnie bez większego sensu dawać ta pozycje w tabsach



Dawno temu pamiętam tak samo pisałeś o blendach typu trideka czy tribold i mix trenów, teraz sam to lecisz. Sam kiedyś mówiłem, że halo nie wezmę bo po co, a jednak wziąłem i środek ok. Wiesz, dzisiaj jedno można mówić, ale za jakiś czas co innego robić, wiec sens to pojęcie względne akurat. Skoro producenci robią to znaczy, że jest na to zejście bo przecież nie dla swojego widzi mi się, proste.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wieeelkie sorki
Mój błąd...
Wracają do mojego pytania:
"Czy warto zastosować odblok z firmy Euro Pharmacies (Tamoxifen, Aromasin, Clomid)?"
Czyli reasumując nie warto i szukać innej firmy a najlepiej apteka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
zdecydowanie nie warto inwestowac w jakikolwiek odblok ug...poszukaj apteki bo jest to wszedzie i u kazdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w jak ma coś nie wyjść przy pct, to niech nie wyjdzie przy środkach aptecznych, wtedy będziesz wiedział że zrobiłeś błąd w pct, a nie że środki nie działały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
Poza tym ja osobiscie mam doswiadczenia z ta strona z ktorej masz zdjecia.... Jesli chcesz zamowic stamtad, to oni nie sa pewni. Zamowilem kiedys enana i 2 wazony byly ok. a jeden totalna lipa... Poza tym EP teraz zupelnie inaczej wyglada. Wstawilem zdjecia susty to zobacz sobie. Zdaje sobie sprawe ze to wynalazek szerzej nie testowany. Susta jest ok przynajmniej 1-szy wazon a inne srodki.....? Nie wiadomo.... Jedna paczka moze byc ok a reszta lipa.... Ja sie skusilem, ale to moj wybor i moje ryzyko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Wyniki po enan androchem 4 strzaly bite co 4 dzien. 13.62 norma 1,75-7,81. To jest nowy wypust w kartonikach z hologramem. Lipa po calosci czy cos jeszcze dzwignie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Jaką datę masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
P.S Tamox bez problemu moze Ci wypisac weterynarz......:):) mowie powaznie moj Ś.P. piesek bral na zmiane nowotworowa....
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium