SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167205

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2974
Nie wiem jeszcze konkretnie co ma i dlatego potrzebuje kilka typów żeby nie brać byle pierwszego lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Na pierwszym miejscu apteka. Ostatnio przerabialem 3 butle Enanta-Med E Bioniche i dzialal.
Z opini znajmoch B.M dobrze dziala.
Mete ostatnio przerabialem inj Biosira i byla petarda. Znajmy jadl oral i tez byla kosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
neo962
Nie wiem jeszcze konkretnie co ma i dlatego potrzebuje kilka typów żeby nie brać byle pierwszego lepszego

podstawowe środki sporo firm ma to przyzwoite
np.
Cyber
AndroChem
Alpha ori
Balkan ori
BM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1770
panowie jakiej firmy najlepiej latwic teścia propa, moglibyście doradzić chodzi o pewne stężenie i nie wyj**ke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
pushup
panowie jakiej firmy najlepiej latwic teścia propa, moglibyście doradzić chodzi o pewne stężenie i nie wyj**ke

trafic nie działającego propa to naprawde trzeba mieć pecha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
pushup
panowie jakiej firmy najlepiej latwic teścia propa, moglibyście doradzić chodzi o pewne stężenie i nie wyj**ke


z bioniche będziesz bardzo zadowolony z andro także
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
pushup
panowie jakiej firmy najlepiej latwic teścia propa, moglibyście doradzić chodzi o pewne stężenie i nie wyj**ke

np.cyber, andro,ori AP i Balkan,BM,Keifei
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
pushup
panowie jakiej firmy najlepiej latwic teścia propa, moglibyście doradzić chodzi o pewne stężenie i nie wyj**ke


androchem
bioniche
cyber
biosira
clinic
genesis
central
royal
swiss
bm
te propy u mnie biją/bili i wszystko działa
jak już ktoś napisał propa ciezko trafić lipnego
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1770
lodzianin1
pushup
panowie jakiej firmy najlepiej latwic teścia propa, moglibyście doradzić chodzi o pewne stężenie i nie wyj**ke


androchem
bioniche
cyber
biosira
clinic
genesis
central
royal
swiss
bm
te propy u mnie biją/bili i wszystko działa
jak już ktoś napisał propa ciezko trafić lipnego



no i elegancko chłopaki o cos takiego mi chodilo, szacun dla was, dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
pushup
panowie jakiej firmy najlepiej latwic teścia propa, moglibyście doradzić chodzi o pewne stężenie i nie wyj**ke


Moj ulubiony to Bioniche.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium