SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
matheo907
Panowie które boldki będą działały? Dose,Bioniche,Nexium,Genesis amp.?



Dose i bionische kiedyś bilem, byłem zadowolony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
DOSE/GENESIS/PRIMUS/Nexium/Alpha pharm/Shree/Bioniche/B.M Pharmaceutical z których wybierać? Co do testa enan.
używa ktoś teraz B.M PHARMACEUTICAL??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
Być może pytanie już padło, jednak przeglądanie dwóch tysięcy stron mogłoby zająć wieki :)
Zatem moje pytanie brzmi - jaką oxe warto wybrać ? Może ktoś polecić jakąś firmę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Szukaj oxy firmy cyber laboratories, 100% pewniak
Moze jeszcze ktos dopisze cos z pewniakow
2

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ja z pewniaków też nie dopisywałbym niczego innego póki co :) dziewczyny u mnie na siłce jadły oxe cybera i bardzo chwaliły. Niestety taki środek to nie jest. Ale jak ktoś szuka taniej oxy i kupi sobie najdroższe wino w życiu to później do kogo pretensje :D
2

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
FitnessWoman
Być może pytanie już padło, jednak przeglądanie dwóch tysięcy stron mogłoby zająć wieki :)
Zatem moje pytanie brzmi - jaką oxe warto wybrać ? Może ktoś polecić jakąś firmę ?


Bioniche, Biosira, B.M., Primus Ray.

FyneAthle
DOSE/GENESIS/PRIMUS/Nexium/Alpha pharm/Shree/Bioniche/B.M Pharmaceutical z których wybierać? Co do testa enan.
używa ktoś teraz B.M PHARMACEUTICAL??


Wybralbym Bioniche.

matheo907
Panowie które boldki będą działały? Dose,Bioniche,Nexium,Genesis amp.?



Bioniche bilem, najlepszy bold jaki bralem choc duzo ich nie bylo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 730
Chłopaki, jak opinie odnośnie SMART LIFE SCIENCES? Ampy 10x 1ml, konkretnie chodzi mi o tranex-a 100 i cypex-250 (tren ace i cypionat).

Bije pewien czas i czuję się bdb, natomiast zastanawia mnie czy to normalne ze w ampach siedzi po 0,9ml soku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Cos na temat PMP-Steriods?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
zawsze tak jest w srodkach w ampach,w aptecznej omce tez mialem 0.9 ml,zawsze cos na sciankach zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Trobloda z Genesis zachwala mój kokega,bił razem z susta.ładna jakość zrobił choć upasiony wcześniej był
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium