SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167275

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
tak czulem ze to kretyn ale jeszcze pare osob mnie upewnilo na pw ze tak wlasnie jest


ziki2000
JakisTam
Bił ostatnio ktoś tego cypka i dece z titana ? bo rozp*****la mnie zamówiłem jutro ziomek ma mi podrzucić a opinie mieszane :/


Ja biłem deke z titana i lipa na maxa...miałem z 4-5 opakowań i każdy to samo plus gule na udzie i dupie po strzale...wytrwale wbijałem do końca bo liczyłem że coś zadziała ale lipa po całości...


Ziki nie poddawaj sie tak szybko wiem, ze masz jeszcze kilka paczuszek


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-02-06 08:56:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Ciekawe jak mierzył to "3x ponad norme" :D bo nie wierze, że sie badał. Może po zapachu? ^^ Takie posty jak na moje to do wyj**ania, bo są zupełnie bezwartościowe, a tylko wprowadzają zamęt. Na szczęście niektórzy jeszcze posiadają umiejętność samodzielnego myślenia i takie opinie to kładą między baje.

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68092 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537818
lodzianin1
iizziikk
Od grudnia leci cypek z andro. Tu masz wyniki po 4 szotach (500mg week) Od 3tyg podjadam mete andro i kosi ostro









Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2016-02-05 22:45:30


wynik nic nie mówi bo podali maxa wg labu


Sory szefu ale max jest podany do 1100. Moj wynik to 3460. Fakt nie zrobilem badania przed cyklem wiec nie wiem gdzie miedzy widelkami sie miescilem. Jeszcze jedno odnosnie "dziubka", oznacza przekroczenie normy, wynik jest dokladny. Gdybym mial >1100 wtedy nie wiadomo ile dokladnie jest, koniec skali.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kocie dziubek oznacza koniec skali,wynik masz ponad normę i ponad skalę 2w1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Tez mi sie tak wydaje, że jak wynik jest powyzej skali to dają oznaczenie "większy lub równy" ≥

@edit
Chociaz faktycznie mogą rozcienczyc tylko do tych 3k, ja bym dzwonił i pytal :D


Zmieniony przez - steroid_fa w dniu 2016-02-06 09:16:02

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
szybka lekcja czytania wyników:
> wynik przekracza zbadaną wartość, nie zbadano dokładnie
brak >, wynik dokładny,
^ a raczej strzałeczka w górę lub w dół, wynik ponad normę lub poniżej normy.

dodatkowo, wartość teścia naturalnie przed rozpoczęciem cyklu nie ma nic do tego jaki wynik otrzymamy przy wbijaniu towaru, ponieważ tak czy siak własna produkcja zostaje zatrzymana a więc wartość produkowanego teścia przy cyklu jest w granicach zera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68092 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537818
Wookie wyjasnil. Nie kazdy wszystko wie i kazdy moze sie mylic.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
iizziikk
Wookie wyjasnil. Nie kazdy wszystko wie i kazdy moze sie mylic.


nie ma sprawy, masz dobry towar, powaga rosnij duży powodzenia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2035
Lasix
tak czulem ze to kretyn ale jeszcze pare osob mnie upewnilo na pw ze tak wlasnie jest


ziki2000
JakisTam
Bił ostatnio ktoś tego cypka i dece z titana ? bo rozp*****la mnie zamówiłem jutro ziomek ma mi podrzucić a opinie mieszane :/


Ja biłem deke z titana i lipa na maxa...miałem z 4-5 opakowań i każdy to samo plus gule na udzie i dupie po strzale...wytrwale wbijałem do końca bo liczyłem że coś zadziała ale lipa po całości...


Ziki nie poddawaj sie tak szybko wiem, ze masz jeszcze kilka paczuszek



Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-02-06 08:56:15


Widze ze Zikiego odpowiedz troche durnowata bo nie wierze ze j**noł 4-5 opakowań nie kopało go ani nic a dalej to kuł .. wieć lece dalej deca cypio titan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 686
Witam. Mam zamiar niedługo zakupić sobie parę krótkich środków i zastanawiam się właśnie jaką firmę wybrać...

Mianowicie:
- prop
- tren
a
- npp
- master
- możliwe jeszcze metka i później winko w oral

Zawsze iniekcje miałem z genamedu i chce coś zmienić w końcu.

Myślałem nad alpha, shree albo alchemia.
Co sądzicie? Mówcie waszym zdaniem bo mogę sobie każda firmę załatwić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium