SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1013
wnc1964
Polomo
Panowie zakupiłem genesisa tren ace ze zdrapkami. jeśli sa zdrapki to 100% Legit czy może trafić sie fake ze zdrapkami?



Dobry tren , wbiajaj śmiało masz wersje 75mg czy 100mg?


Mam wersje 75mg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182
mam pytanie odnosnie Galaxy Metandienon czy to dobre ? jak nie to jakie nazwy mety mi polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
wbijal ktos ost enana genamed ? ja bilem ale mieszalem z propem i wiekszego bolu nie uswidczylem, natomiast ziomek mowi ze nie moze usiedziec na tylku po samym enanie.
teraz bije propa genamed i npp nexiuma w 1 pompce to nic nie czuje wogle, czy enan faktycznie taki bolesny genameda ?
przyzwyczai sie w koncu czy doradzic mu zmiane laba ?

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzietam umnie bije 4 kumpli enan gena i zero dyskonfortu sam bilem tez duzo razy i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
TrustMeMan o galaxy każd mówi rożnie, ogolnie są lepsze i pewniejsze laby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
so lepsze i pewniejsze ale ich meta dziala ok, tylko czasem tabletki byly pokruszone, jak masz tanio i chcesz oszczedzic na hajsie to bierz smialo
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
)))) skad oni sie biora
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182
boze to zle ktos sie pyta bo nie chce wziasc jakiegos gowna podroby itd ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1013
Venomit
wbijal ktos ost enana genamed ? ja bilem ale mieszalem z propem i wiekszego bolu nie uswidczylem, natomiast ziomek mowi ze nie moze usiedziec na tylku po samym enanie.
teraz bije propa genamed i npp nexiuma w 1 pompce to nic nie czuje wogle, czy enan faktycznie taki bolesny genameda ?
przyzwyczai sie w koncu czy doradzic mu zmiane laba ?


Dla mnie genamed bezbolesny, ze wszystkich labow tylko po royalu na dupie siadać nie mogłem. A dwóch innych kolegów na royalu zero dyskomfortu także wszystko zależy od organizmu, każdy inaczej reaguje.


Zmieniony przez - Polomo w dniu 2016-06-26 20:07:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium